Vilniaus „Rytas“

Š.Jasikevičiaus auklėtiniai Vilerbane gavo skaudžiausią sezono niuksą (16) FOTOGALERIJA

Lapkričio 27 d., 23:37
Š.Jasikevičius liko be pergalės (Scanpix nuotr.)

Netikėtą nesėkmę Eurolygoje patyrė Barselonos „Barcelona“ (8/2), išvykoje 68:80 (19:25, 17:20, 17:20, 15:15) nusileidusi Vilerbano ASVEL (2/6) klubui.

„Barcelona“ lėčiau pradėjo rungtynes, o po dviejų kėlinių jau atsiliko 36:45. Šarūnui Jasikevičiui per ilgąją pertrauką nepavyko pažadinti savo auklėtinių, todėl po šios skirtumas tik augo.

Be didelių spurtų, tačiau lėtai ir užtikrintai tolusi Prancūzijos ekipa ketvirtajame kėlinyje jau pirmavo 75:59 ir nepaliko vietos intrigai.

Taip nutrūko net septynių pergalių katalonų serija Eurolygoje. Pastarąjį ir vienintelį kartą Š.Jasikevičiaus auklėtiniai suklupę buvo dar spalio 9-ąją, kai laimėti nepavyko Sankt Peterburge.

Iki šiol vienvalde Eurolygos lydere buvusi „Barcelona“ nusileido paskutiniąją vietą užėmusiai ekipai. Tai buvo ir skaudžiausia klubo nesėkmė šį sezoną – didžiausias pralaimėjimas iki šiol buvo patirtas Ispanijos lygoje, kur 11 taškų skirtumu nusileista Vitorijos „Baskonia“.

Šiame mače susitiko du naudingiausi Eurolygos žaidėjai (Nikola Mirotičius ir Moustapha Fallas), o Barselonos klubo neišgelbėjo net ir varžovų lyderio sustabdymas. M.Fallas per 17 pelnė 6 taškus (1/1 dvitaškio, 4/4 baudų metimų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, bet surinko 4 pražangas ir 12 naudingumo balų.

ASVEL: Davidas Lighty 17, Norrisas Cole‘as 14 (4 rez. perd.), Allerikas Freemanas 12 (3/6 tritaškių), Charlesas Kahudi 10.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 14 (4/5 dvitaškių, 9 atk. kam.), Nickas Calathesas 12 (4 klaidos), Cory Higginsas 9 (2/6 dvitaškių).