Toronto „Raptors“
Rungtynės prasidės 21:00
0
:
0
Atsinaujins po sek
Memfio „Grizzlies“

S.Jacksonui teko atsiprašinėti už antrinimą A.Hitlerio citatomis pasidalinusiam futbolininkui (11)

liepos 9 d., 08:31
S.Jacksonas sukėlė pasipiktinimo bangą
S.Jacksonas sukėlė pasipiktinimo bangą
Šaltinis: Krepsinis.net

Skandalą už Atlanto užvirė amerikietiško futbolo žaidėjas DeSeanas Jacksonas, pasidalinęs iš nepatikimų šaltinių gautomis Adolfo Hitlerio citatomis.

Atletas nusprendė savo sekėjams parodyti keletą konspiracinių pastraipų, kurios ne tik sukiršino gerbėjus tarpusavyje, bet ir nebuvo patvirtintos kaip istoriškai korektiškos.

„Baltieji žydai žino, kad juodaodžiai yra tikrieji Izraelio vaikai. Saugodami šalies paslaptis, žydai šantažuoja Ameriką. Jie išnaudoja šalį, nes jų pasaulio dominavimo planas nesuveiks, jei juodaodžiai sužinos, kad yra iš tikrųjų. Baltieji amerikiečiai pasibaisės sužinoję, kad visą šį laiką diskriminavo ir linčiavo tikruosius Izraelio vaikus“, – buvo rašoma žinutėje.

Milžiniškos pykčio bangos sulaukęs D.Jacksonas nuotrauką netrukus pašalino iš savo socialinių tinklų, tačiau netikėtai rado ir šalininkų. Futbolininką ginti ėmėsi buvęs Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėjas Stephenas Jacksonas.

„DeSeanas neišreiškė neapykantos, bet kalba faktais, kuriuos žino ir stengiasi šviesti kitus“, – teigė buvęs krepšininkas.

Tokie žodžiai iššaukė dar vieną nepasitenkinimo bangą, todėl S.Jacksonui teko dar kartą pasiaiškinti. Atletas savo žodžių neatsiėmė, tačiau teigė prastai išreiškęs mintis bei jokiai socialinei grupei priešpriešos nejaučiantis.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


11 komentarai
Naujausi komentarai (11)
Geriausiai ivertinti (11)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti