S.Curry pelnė daugiau nei pusšimtį taškų bei aplenkė komandos legendą (6) J.Murray'us nebaigė rungtynių

Balandžio 13 d., 07:36
S.Curry per tris kėlinius pataikė net 10 tritaškių (Scanpix nuotr.)

Trečią pergalę per pastarąsias ketverias rungtynes į savo sąskaitą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įsirašė San Fransisko „Golden State Warriors“ (26/28) klubas.

„Kariai“ savo arenoje rezultatu 116:107 (33:32, 23:29, 43:22, 17:24) nugalėjo aukščiau turnyro lentelėje esančią Denverio „Nuggets“ (34/20) ekipą.

Fantastišku benefisu prie pergalės prisidėjo San Fransisko komandos lyderis Stephenas Curry – gynėjas pataikė 10 tritaškių bei surinko net 53 taškus.

Wiltą Chamberlainą (17 783 taškai) rezultatyviausių ekipos visų laikų žaidėjų rikiuotėje aplenkusiam S.Curry (17 818 taškų) visus tolimus metimus pataikyti ir 48 taškus surinkti pavyko jau per pirmuosius tris kėlinius.

Per daugiau nei 7 minučių atkarpą šeimininkai buvo įmetę vos 4 taškus, tad varžovai šiuo šansu pasinaudojo ir sumažino deficitą iki 104:111.

Vis dėlto dar labiau pakurstyti intrigos paskutinę dvikovos minutę nepavyko – Jamalas Murray'us suklydo, o Draymondas Greenas realizavo baudos metimus.

Deja, bet mačas gerokai apkarto J.Murray'ui, kuris pačiame akistatos finiše patyrė traumą bei buvo priverstas palikti rungtynes.

„Golden State Warriors“: Stephenas Curry 53 (10/18 tritaškiai, 15/16 baudos metimai), Draymondas Greenas 18 (7 atk. kam., 7 rez. perd., 4 per. kam.), Andrew Wigginsas 17, Kentas Bazemore'as 14 (3/6 tritaškiai).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 27 (12 atk. kam., 8 rez. perd.), Michaelas Porteris jaunesnysis 24 (1/7 tritaškiai, 9 atk. kam.), Jamalas Murray'us 17,... Facundo Campazzo 6.