„Rytas“ turi naują jaunimo sistemos vadovą

Gegužės 18 d., 10:08
M.Noreika vadovaus jaunimo sistemai (rytasvilnius.lt)
M.Noreika vadovaus jaunimo sistemai (rytasvilnius.lt)
Šaltinis: BC Rytas

Vilniaus „Ryto“ jaunimo krepšinio sistemoje – dar vienas žingsnis į priekį. Nuo šiol perspektyviausių sostinės krepšininkų ugdymui vadovaus Mindaugas Noreika.

Nuo 2020 m. rugpjūčio Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) direktoriaus pareigas einantis M. Noreika spėjo užsitarnauti mokyklos bendruomenės ir partnerių pasitikėjimą.

Ypatingai sudėtingu pandeminiu laikotarpiu M. Noreika aktyviai dalyvavo kuriant nuotolinių treniruočių procesą ir svariai prisidėjo prie kritinės situacijos suvaldymo.

„Ryto“ organizacija subrendo turėti savo jaunimo krepšinio sistemos vadovą. Šios pozicijos žmogus turi būti puikiai susipažinęs su perspektyviausiais sostinės moksleiviais, glaudžiai bendradarbiauti su jų treneriais ir nuolat gyventi toje terpėje. Tikiu, kad Mindaugas kartu su sporto direktoriumi Donatu Zavacku sudarys puikų tandemą ir ves mūsų organizaciją į priekį“, – teigė klubo valdybos pirmininkas Darius Gudelis.

REKLAMA

„Visų pirma, dėkoju už pasitikėjimą ir suteiktą galimybę prisidėti prie „Ryto“ jaunimo sistemos tobulėjimo. Labai sveikintina, kad klubo vadovybė stiprina jaunimo grandį ir į ją investuoja. Tikiuosi, mano sukaupta patirtis ir žinios padės stiprinti ir telkti Vilniaus jaunimo krepšinio bendruomenę“, – kalbėjo M. Noreika.

42-ejų krepšinio specialistas 2020–2021 m. sezone taip pat treniravo Vilniaus „Rivilės“ komandą ir atvedę ją iki didžiojo Regionų krepšinio lygos (RKL) finalo.

Vienas pirmųjų „Ryto“ jaunimo krepšinio vadovo darbų – Nacionalinėje krepšinio lygoje ir Regionų krepšinio lygoje žaisiančių „Ryto“ sistemos komandų trenerių štabų suformavimas.

M. Noreika toliau dirbs SKM treneriu ir eis krepšinio mokyklos direktoriaus pareigas.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


Gairės: rytas, noreika
komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti