Rungtynėse „be statistikos“ D.Sabonio ekipa sutriuškino „Lakers“ (2)

Spalio 15 d., 10:18
Sabonis (Scanpix nuotr.)

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) ikisezoniniame mače Sakramento „Kings“ su Domantu Saboniu namuose 133:86 (36:23, 29:21, 30:18, 38:24) sumindė Los Andželo „Lakers“ ekipą.

Dvikovos statistikos protokolo nėra iš šiol – su problemomis susidūręs sekretoriatas buvo priverstas ranka pildyti taškų grafą, o kaip tai atrodė, matote žemiau esančioje nuotraukoje.

Russellas Westbrookas „Lakers“ nusprendė naudoti ne nuo pat rungtynių pradžių, o pratinti įžaidėjas kilti nuo suolo. Gynėjas sužaidė vos penkias minutes ir jau pirmajame kėlinyje patyrė šlaunies traumą, iškeliavo į rūbinę bei daugiau nebežaidė.

Pagal neoficialų protokolą, aukštaūgis iš Lietuvos prie pergalės prisidėjo 10 taškų. 21 tašką nugalėtojams įmetė De‘Aaronas Foxas, 17 – Trey‘u Lylesas, 14 – Tarence‘as Davisas, 13 – Malikas Monkas.

Pralaimėjusiems po 10 taškų surinko LeBronas Jamesas ir Austinas Reavesas.

Gairės: sabonis