„Rockets“ gynėjo karjeros mačas išmetė „Kings“ už atkrintamųjų borto

Rugpjūčio 10 d., 08:37
A.Riversas sužaidė gyvenimo rungtynes (Scanpix nuotr.)

Lemtingą pralaimėjimą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Sakramento „Kings“ (29/41) ekipa, Orlande 112:129 (36:23, 20:38, 15:32, 41:36) nusileidusi Hjustono „Rockets“ (44/25) klubui.

Daug solidžiau rungtynes pradėjo „karaliai“, pirmojo kėlinio pabaigoje pasiekę rekordinę 13 taškų persvarą (36:23). Vis dėlto džiaugsmas ilgai netruko, nes „Rockets“ tritaškiai pasipylė jau antrajame kėlinyje.

Aukštesnę pavarą įjungęs Hjustono klubas antrąjį ir trečiąjį ketvirčius laimėjo net 70:35, pradėjo triuškinti varžovu bei visus reikalus išsprendė anksčiau laiko.

Jamesas Hardenas vėl buvo solidus, tačiau lyderio rolę iš jo perėmė karjeros rungtynes sužaidęs Austinas Riversas. Gynėjas per 33 minutes pelnė 41 tašką (8/9 dvitaškių, 6/11 tritaškių, 7/8 baudų metimų), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei po 3 sykius suklydo ir prasižengė.

Abi komandos šiame mače turėjo nuostolių. Sakramento klubui padėti negalėjo Richaunas Holmesas ir Kentas Bazemore‘as, o „Rockets“ vertėsi be Russello Westbrooko ir Erico Gordono. Tiesa, jie abu į aikštę grįžti turėtų jau artimiausiame mače.

Sakramento ekipai šis pralaimėjimas tapo kertiniu – klubas prarado teorinius šansus patekti į atkrintamąsias. Taip „Kings“ pratęsė dar 2006-aisiais prasidėjusią tradiciją atostogų vykti jau po reguliariojo sezono.

„Rockets“: Austinas Riversas 41 (6/11 tritaškių, 6 atk. kam.), Jamesas Hardenas 32 (3/12 tritaškių, 8 atk. kam., 7 rez. perd., 3 per. kam.), Benas McLemore‘as 20 (6/14 tritaškių), Robertas Covingtonas (13 atk. kam., 3 per. kam.) ir Jeffas Greenas po 12.

„Kings“: De‘Aaronas Foxas 26 (1/6 tritaškių, 9 rez. perd.), Buddy Hieldas 16 (4/9 tritaškių), Bogdanas Bogdanovičius (5 atk. kam., 8 rez. perd., 2/8 tritaškių) ir Daquanas Jeffriesas po 13, Jabari Parkeris 12, Harrisonas Barnesas 11 (10 atk. kam.).