Rezultatyviausią sezono mačą sužaidusi „Real“ įveikė „Partizan“ ekipą (1)

Lapkričio 24 d., 23:46
S.Llullas žaidė sezono mačą

Madrido „Real“ (7/3) komanda Eurolygoje vis labiau tvirtinasi į pirmąjį trejetą.

Sužaidusi rezultatyviausią sezono mačą „Real“ namuose 105:97 (32:40, 22:11, 32:23, 19:23) nugalėjo Belgrado „Partizan“ (4/6) klubą.

Eurolygoje „Real“ laimi penktą kartą iš eilės.

Rungtynės buvo ganėtinai lygios, nors „Real“ didesnę laiko dalį ir pirmavo. Po pertraukos Madrido ekipa didino persvarą (62:58), Džananas Musa ir Gabrielis Deckas skirtumą augino – 78:69. Komandas ėmė skirti dviženklis taškų skaičius (84:74), o paskutiniame kėlinyje „Real“ ėmė tik tvirtinti pergalę.

Likus pusketvirtos minutės Mathiasas Lessortas intrigą didino (92:99), tačiau G.Deckas pataikė reikalingą metimą savo ekipai, tuo tarpu „Partizan“ puolimas buvo bevaisis. Nors laiko buvo, Belgrado komanda dėl pergalės nebepakovojo.

„Real“ vedliu tapo Sergio Llullas, kuris pelnė 20 taškų ir žaidė rezultatyviausią sezono mačą.

„Partizan“ gretose žibėjo buvęs žalgirietis Zachas LeDay‘us, pelnęs 20 taškų, atkovojęs 6 kamuolius, atlikęs tiek pat rezultatyvių perdavimų bei rinkęs 28 naudingumo balus. Tai jam antros pagal efektyvumą rungtynės sezone.

„Real“: Sergio Llullas 20 (4/7 trit.), Walteris Tavaresas 17 (8 atk. kam.), Mario Hezonja ir Gabrielis Deckas – po 15, Džananas Musa 14.

„Partizan“: Zachas LeDay‘us 20 (4/6 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Dante Exumas 17, Kevinas Punteris 16, Jamesas Nunnally 15, Danilo Andžušičius 13 (3/4 trit.).

„Ilgoji pertrauka“: įtakingiausi Lietuvos krepšinio asmenys – kaip dirba agentai, kas iš krepšininkų gali pasekti A.Sabonio pėdomis, Motiejūno galia ir Balčiūno noras visiems padėti

Gairės: real, partizan