Retas K.Irvingo trigubas dublis padėjo „Celtics“ sugrįžti į vėžes

Kovo 15 d., 07:35
K.Irvingas sužaidė solidų mačą (Scanpix nuotr.)

Pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Bostono „Celtics“ (42/27) ekipa, namie 126:120 (25:38, 31:24, 37:29, 33:29) palaužusi Sakramento „Kings“ (33/34) klubą.

„Celtics“ leido varžovams siautėti pirmajame kėlinyje ir atsiliko dviženkliu skirtumu, tačiau šią bėdą sutvarkė dar iki trečiojo kėlinio pabaigos. Rungtynių pabaigoje sąlygas jau diktavo Bostono klubas.

Didelę ketvirto kėlinio dalį „Celtics“ pirmavo dviženkliu skirtumu ir tik pačioje pabaigoje prisileido svečius arčiau. Du Willie Cauley-Steino dėjimai ir Buddy Hieldo dvitaškis leido „Kings“ sumažinti deficitą iki 5 taškų (120:125), tačiau tai ir buvo viskas, ką šie pasiekė.

Puikiai mače pasirodė trigubą dublį atlikęs Kyrie Irvingas. Paprastai į puolimą orientuotas ir universalumu nepasižymėjęs įžaidėjas tokią statistikos eilutę surinko vos antrą kartą karjeroje, pirmąjį kartą tai pademonstravęs dar 2013–2014 metų sezone.

Be to, jis tapo pirmuoju „Celtics“ žaidėju, surinkusiu 30 taškų trigubą dublį nuo pat 2012-ųjų, kai tai atliko Rajonas Rondo.

Rungtynėse jam puikią konkurenciją sudarė „Kings“ gynėjų linija – universalumą demosntravo taip pat į trigubą dublį kėsinęsis antrametis De‘Aaronas Foxas, o Buddy Hieldas atseikėjo 6 tritaškius ir 34 taškus.

Bostono klubas laimėjo ketvirtąjį kartą per pastarąsias penkerias rungtynes, nors praėjęs pralaimėjimas ir buvo itin skaudus – net 115:140 nusileista kitai Kalifornijos ekipai Los Andželo „Clippers“.

„Kings“: Buddy Hieldas 34 (7 rez. perd., 6/10 tritaškių), Harrisonas Barnesas 20 (5 atk. kam., 3/6 tritaškių), De‘Aaronas Foxas 19 (7 atk. kam., 9 rez. perd., 3 per. kam.), Marvinas Bagley 14 (6 atk. kam.), Willie Cauley-Steinas 10 (13 atk. kam.), Nemanja Bjelica (6 atk. kam., 0/7 tritaškių) ir Bogdanas Bogdanovičius po 9.

„Celtics“: Kyrie Irvingas 31 (1/9 tritaškių, 10 atk. kam., 12 rez. perd.), Jaylenas Brownas 22 (3/4 tritaškių), Marcusas Morrisas 21 (13 atk. kam.), Jaysonas Tatumas 15, Alas Horfordas 12 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Gordonas Haywardas 10.