Rėkimu ant teisėjų išvarymą užsidirbęs G.Popovičius savo komandos pergalei neįkvėpė (2)

Balandžio 1 d., 08:31
G.Popovičius atvėsti buvo išsiųstas į rūbinę(Scanpix nuotr.)

Nesėkmę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė San Antonijaus „Spurs“ (44/33) ekipa, namie 106:113 (30:28, 27:30, 30:31, 19:24) nusileidusi Sakramento „Kings“ (38/39) klubui.

Likus žaisti 3 minutes DeMaras DeRozanas dar išvedė „Spurs“ į priekį (106:105), tačiau tai ir buvo paskutiniai šeimininkų taškai. Kiti penki metimai skriejo pro šalį, o tuo pasinaudoję „Kings“ pasiekė pergalę.

„Spurs“ šiame mače metė dvigubai mažiau baudų metimų nei varžovai (14/28), o to neapsikentęs Greggas Popovičius trečiojo kėlinio pradžioje išplūdo teisėjus, gavęs techninę pražangą šaukti nenustojo bei buvo išvarytas iš aikštės.

Vis dėlto po mačo strategas arbitrų nekaltino, o rungtynėse labiausiai pasigedo savo auklėtinių kovingumo.

Sakramento klubas nestokoja motyvacijos, nors ir nebeturi šansų pasiekti atkrintamąsias. „Kings“ planuose dabar yra kitas tikslas – pirmą kartą nuo 2006-ųjų baigti sezoną turint daugiau pergalių nei pralaimėjimų.

„Kings“: Buddy Hieldas 26 (5 atk. kam., 4/6 tritaškių), Willie Cauley-Steinas 17 (6 atk. kam.), Bogdanas Bogdanovičius (5 rez. perd.) ir Harrisonas Barnesas po 15, De‘Aaronas Foxas 12 (5 rez. perd.), Nemanja Bjelica ir Yogi Ferrellas po 10.

„Spurs“: LaMarcusas Aldridge‘as 27 (18 atk. kam.), Rudy Gay‘us 18 (9 atk. kam.), DeMaras DeRozanas 16 (7 rez. perd.), Brynas Forbesas 15, Marco Belinelli 14.