„Real“ puolimo banga parbloškė „Baskonia“ (1)

Spalio 19 d., 23:43
S.Llullas pelnė 23 taškus

Madrido „Real“ (3/0) komanda toliau nepralaimi šiame Eurolygos sezone bei namuose 97:79 (25:19, 27:25, 22:23, 23:12) ji įveikė Vitorijos „Baskonia“ (1/2).

Vos trumpam „Baskonia“ buvo išsiveržusi į priekį pirmame kėlinyje – vėliau visą laiką priekyje buvo „Real“.

Sergio Llullo tolimi metimai vedė į priekį „Real“ mačo pradžioje, prisidėjo ir Anthony Randolphas, o netrukus tritaškių paleido ir Facundo Campazzo su Rudy Fernandezu – 42:33.

Kuomet snaiperiai aprimo, „Baskonia“ ėmė atsitiesti po ilgosios pertraukos ir pataikiusi tris tritaškius atsiliko jau tik 59:61. Rezultatas po Patricio Garino metimo buvo tapęs lygus (65:65), bet spurtas 9:0 vėl leido pirmauti šeimininkams.

Paskutiniame kėlinyje „Real“ valdė situaciją ir rodė gerą gynybą, todėl pergalę pasiekti tapo nebesudėtinga.

„Real“: Sergio Llullas 23, Rudy Fernandezas 14 (4/5 trit.), Fabienas Causeur ir Anthony Randolphas – po 11, Felipe Reyesas 10.

„Baskonia“: Marcelinho Huertas 14, Patricio Garino 12, Luca Vildoza 11, Mattas Janningas 10.

Gairės: eurolyga, real, baskonia