„Real“ išvykoje patiesė Eurolygos lyderius (1)

Gruodžio 2 d., 21:38
Dž.Musa vedė „Real“ į pergalę (Euroleague.net)

Pergalę Eurolygoje pasiekė Madrido „Real“ (8/3) ekipa, kuri svečiuose 85:71 (25:16, 21:18, 22:20, 17:17) nugalėjo Stambulo „Fenerbahče“ (9/2) krepšininkus.

„Real“ nuo dvikovos pradžios ėmė diktuoti sąlygas ir po atkarpos 15:2 susikrovė solidų pranašumą – 25:11. Iš duobės lipusi „Fenerbahče“ 13-ąją minutę sugebėjo sumažinti deficitą (21:27), tačiau iki pirmos mačo dalies pabaigos svečiai vėl atitolo – 46:34.

Po didžiosios pertraukos Ispanijos klubas toliau diktavo sąlygas – po spurto 13:2 skirtumas perkopė 20 taškų ribą – 64:41. „Fenerbahče“ dar bandė sugrįžti į rungtynes ir buvo sumažinusi atsilikimą iki 9 taškų, bet „Real“ sugebėjo grąžinti dviženklį pranašumą bei išsaugojo pergalę.

„Fenerbahče“: Johnathanas Motley 20 (7 atk. kam.), Devinas Bookeris 15 (3/5 tritaškiai), Melihas Mahmutoglu 10 (2/6 tritaškiai), Šehmusas Hazeras 7 (11 min.).

„Real“: Džananas Musa 18 (3/5 tritaškiai, 6 rez. perd.), Walteris Tavaresas 17, Gabrielis Deckas 12 (8 atk. kam.), Mario Hezonja 9 (3/6 tritaškiai, 7 atk. kam.), Sergio Llullas 8 (2/5 tritaškiai).

„Ilgoji pertrauka“: laiko kreditas Polonarai, planas Jonavai, veikiantys ir neveikiantys pokyčiai LKL ekipos bei kodėl Cvirka dar turi darbą