Reabilitavęsis J.Tatumas nukalė paskutinių sekundžių pergalę (2)

Rugpjūčio 3 d., 01:16
J.Tatumas sužaidė puikiai (Scanpix nuotr.)

Pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Bostono „Celtics“ (45/22) ekipa, Orlando „burbule“ 128:124 (37:24, 30:24, 27:38, 34:38) palaužusi Portlando „Trai Blazers“ (30/39).

Pirmojoje rungtynių pusėje „Celtics“ sugebėjo atimti puolimo vadeles iš varžovų lyderių, daugelį metimų atliekant Jusufui Nurkičiui ir Carmelo Anthony. Toks scenarijus leido Bostono klubui pirmauti užtikrintai – 63:40.

Po ilgosios pertraukos „Trail Blazers“ iš naujo atrado Damianą Lillardą ir tai veikė geriau – skirtumas ėmė tirpti. Ketvirtajame kėlinyje Portlando klubas persvėrė rezultatą, o likus žaisti minutę atsiliko vos tašku (119:120).

„Celtics“ lemiamą atkarpą pradėjo Gordono Haywardo baudų metimais ir Jayleno Browno tritaškiu, tačiau „Trail Blazers“ viltį grąžino C.Anthony tolimas metimas (122:125). Likus žaisti 7 sekundes teisėjai ilgai peržiūrinėjo Danielio Theiso ir Jusufo Nurkičiaus susidūrimą, o kamuolys galiausiai atiteko Portlando klubui.

J.Nurkičius pasižymėjo iš artimo nuotolio, o žaisti liko 3,4 sekundės. G.Haywardas į tai atsakė baudų metimais, o Portlando klubą palaidojo klaida išsimetant kamuolį.

Bostono klubas laimėjo, nors pergalės svarba jiems yra gerokai mažesnė. Aukštą vietą Rytuose jau užsitikrinusi ekipa iš esmės žaidžia savo malonumui, o „Trail Blazers“ vejasi benuvažiuojantį atkrintamųjų traukinį.

„Celtics“ šiame susitikime pražudė varžovus tolimais metimais, kuriuos laidė net 60 procentų taiklumu (18/30).

Puikiai po pastarojo mačo, kuriame pelnė vos 5 taškus, reabilitavosi lyderio rolę susigrąžinęs Jaysonas Tatumas. Atletas dar ilgosios pertraukos metu juokavo, kad tam padėjo apsilankymas pas kirpėją.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas (16 rez. perd., 5/14 tritaškių) ir Jusufas Nurkičius (9 atk. kam., 5 rez. perd.) po 30, Gary Trentas 21 (7/11 tritaškių), C.J.McCollumas 17 (8 atk. kam., 4 rez. perd.), Carmelo Anthony 13 (2/8 dvitaškių).

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 34 (4 atk. kam., 8 rez. perd., 5/8 tritaškių), Jaylenas Brownas 30 (6 atk. kam., 6/8 tritaškių), Gordonas Haywardas 22 (8 atk. kam., 4/5 tritaškių), Kemba Walkeris 14, Enesas Kanteris 11 (8 atk. kam.).