„Raptors“ puolimą vėl vedė F.VanVleetas, Orlando klubas prarado dar vieną puolėją (10)

Rugpjūčio 6 d., 08:32
„Raptors“ dar nesuklupo „burbule“ (Scanpix nuotr.)

Užtikrintumą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) ir toliau demonstruoja titulą ginanti Toronto „Raptors“ (49/18) ekipa, 109:99 (26:11, 29:24, 23:33, 31:31) nugalėjusi šeimininkų teisėmis nesinaudojančius Orlando „Magic“ (32/37) krepšininkus.

Didžiąją dalį klausimų „Raptors“ atsakė dar iki ilgosios pertraukos, kai atitrūko 55:35. Vėliau skirtumas svyravo, tačiau realios grėsmės favoritų pergalei iškilę nebuvo.

Tuo tarpu „Magic“ ir toliau kenčia dėl traumų. Rungtynes trečiajame kėlinyje paliko šlaunies sausgyslę po nesėkmingo nusileidimo susižeidęs Aaronas Gordonas. Tiesa, pirminiai tyrimai struktūrinės žalos neparodė, todėl iš rikiuotės ilgam iškristi jis neturėtų.

Dar praėjusiame mače Orlando klubas visam sezonui prarado svarbų puolėją Jonathaną Isaacą, o dėl pėdos skausmų komandai padėti negali ir Michaelas Carteris-Williamsas. „Raptors“ šį kartą neturėjo Patricko McCaw ir Oshae‘aus Brissetto.

Antrame mače paeiliui rezultatyviausias Kanados ekipoje buvo Fredas VanVleetas. Juodadarbis gynėjas per 35 minutes pelnė 21 tašką (6/8 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 3/4 baudų metimų), atkovojo 4 ir perėmė kamuolį, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, nė karto nesuklydo bei 2 sykius prasižengė.

Toronto klubas kelią į pergales grindžia komandiniu darbu ir gynyba. Naštą puolime komandos žaidėjai pasidalino itin tolygiai, nė vienam iš jų neatliekant daugiau nei 13 metimų, o per tris „burbulo“ mačus „Raptors“ varžovai vidutiniškai renka vos po 98 taškus.

„Raptors“: Fredas VanVleetas 21 (10 rez. perd.), Pascalis Siakamas 15 (6 atk. kam., 2/7 tritaškių), Normanas Powellas 14 (3/6 tritaškių), Marcas Gasolis 13 (6 atk. kam.), O.G.Anunoby 12 (5 atk. kam.), Serge‘as Ibaka 11 (9 atk. kam.), Kyle‘as Lowry 8 (9 atk. kam., 10 rez. perd., 2/9 metimų).

„Magic“: Terrence‘as Rossas (3/11 tritaškių) ir Evanas Fournier (1/5 tritaškių) po 15, Nikola Vucevičius 12 (9 atk. kam.), Wesley Iwundu 11, Gary Clarkas 10 (5 atk. kam.), D.J.Augustinas ir Aaronas Gordonas (11 atk. kam., 5 rez. perd.) po 9.