„Raptors“ prireikė metimo su sirena, kad namie palaužtų lygos autsaiderius (1)

Sausio 18 d., 07:07
P.Siakamas tapo „Raptors“ didvyriu (Scanpix nuotr.)

Sunkią pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Toronto „Raptors“ (34/13) ekipa, namie 111:109 (32:20, 25:29, 20:29, 34:31) palaužusi Fynikso „Suns“ (11/35).

Rungtynių pradžia „Raptors“ leido kiek atsipalaiduoti – jau pirmasis kėlinys buvo laimėtas dviženkliu skirtumu (32:20), tačiau vėliau viskas nebuvo rožėmis klota. Po trijų kėlinių priekyje jau buvo svečiai (78:77), o sudėtinga tapo ir mačo pabaiga.

Likus žaisti 13 sekundžių rezultatą baudų metimais išlygino Mikalas Bridgesas (109:109), o „Raptors“ dar spėjo paprašyti minutės pertraukėlės. Po jos vykusią ataką metimu iš po krepšio su sirena užbaigė Pascalis Siakamas.

Simbolinę ribą šiame mače peržengė Kyle‘as Lowry – įžaidėjas per karjerą NBA yra atlikęs jau daugiau nei 5 tūkstančius rezultatyvių perdavimų. Šiuo metu lygoje yra vos 10 tokių krepšininkų.

„Raptors“ „centras“ Jonas Valančiūnas šiame mače žaisti vis dar negalėjo dėl sunkios nykščio traumos.

Poilsio šiame mače buvo suteikta ir „Raptors“ lyderiui Kawhi Leonardui. Tik vasarą reabilitaciją po sunkios traumos baigusiam puolėjui vis dar leidžiama atsipūsti, jei komanda žaidžia du vakarus iš eilės.

„Suns“: Devinas Bookeris 30 (8 rez. perd., 6 klaidos, 4/9 tritaškių), Kelly Oubre 18 (9 atk. kam., 11/13 baudų metimų), Mikalas Bridgesas (5 atk. kam.) ir DeAndre Aytonas (17 atk. kam., 6/8 tritaškių) po 15, T.J.Warrenas 11 (6 atk. kam.).

„Raptors“: Serge‘as Ibaka 22 (6 atk. kam., 11/18 dvitaškių), Kyle‘as Lowry 16 (9 atk. kam., 8 rez. perd.), Fredas VanVleetas 15, C.J.Milesas 13 (3/5 tritaškių), Delonas Wrightas (5 rez. perd.) ir Pascalis Siakamas (12 atk. kam., 5 rez. perd.) po 10.

Gairės: nba, raptors, suns