Pirėjo „Olympiacos“

„Raptors“ pirmieji pristabdė K.Leonardą, bet vis tiek krito prieš „Clippers“ (11)

Lapkričio 12 d., 08:04
Kukliai puolęs K.Leonardas vis tiek džiaugėsi pergale (Scanpix nuotr.)

Pergalę solidžių Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) ekipų dvikovoje iškovojo Los Andželo „Clippers“ (7/3) ekipa, namie 98:88 (15:23, 36:23, 22:32, 25:10) palaužusi Toronto „Raptors“ (7/3).

Rungtynės vyko itin permainingai, o laiminti komanda keitėsi po kiekvieno kėlinio. Paskutinę mačo minutę „Clippers“ pradėjo pirmaudami 92:88.

Montrezlas Harrellas šeimininkų pozicijas sutvirtino dėjimu, o Kawhi Leonardas sumetė baudų metimus. JaMychalas Greenas jau netrukus pakėlė skirtumą iki dešimties taškų (98:88), o žaisti liko vos 18 taškų, todėl „Raptors“ viltys laimėti subliuško.

K.Leonardas su Toronto „Raptors“ tapo NBA čempionu ir pirmą kartą sužaidė prieš savo buvusią komandą. Puolėjo pasirodymą galima pavadinti itin kontrastingu – per 36 minutes pelnė 12 taškų (2/7 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 8/9 baudų metimų), atkovojo 11, perėmė 3 ir prarado 9 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus prasižengė.

Nerezultatyviausias jo mačas „Clippers“ gretose iki šiol buvo 21 taškas į Oklando „Golden State Warriors“ krepšį, todėl „Raptors“ gynybą galima įvertinti tiesiog puikiai.

Los Andželo ekipos nesustabdė ir prastas tritaškių pataikymas. Iš toli buvo pataikyti vos 8 metimai iš 36 bandymų (22 procentai).

Apie debiutą su „Clippers“ marškinėliais prieš mačą nedrąsiai šnekėjęs Paulas George‘as ant parketo dar nepasirodė, tačiau aikštėje jį turėtume išvysti dar šią savaitę.

Toronto klubas šiame mače vertėsi be smulkią traumą patyrusio Kyle‘o Lowry, o Marcas Gasolis ir vėl buvo vangus – per 33 minutes pelnė 8 taškus (1/4 dvitaškių, 2/4 tritaškių), atkovojo 5 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Clippers“: Lou Williamsas 21 (2/6 tritaškių), Montrezlas Harrellas 14 (11 atk. kam.), Patrickas Pattersonas (4/8 tritaškių) ir K.Leonardas (11 atk. kam., 9 rez. perd., 9 klaidos, 2/11 metimų) po 12, JaMychalas Greenas 10 (12 atk. kam.).

„Raptors“: Pascalis Siakamas 16 (10 atk. kam., 6 rez. perd., 6/17 metimų), Normanas Powellas 15 (1/5 tritaškių), Fredas VanVleetas 14 (8 rez. perd., 1/6 tritaškių), Chrisas Boucheras 13 (6 atk. kam.).