R.Westbrookas ir P.George'as galingais pasirodymais per kėlinį sunaikino 18 taškų deificitą (5)

Gruodžio 6 d., 08:37
„Thunder“ žvaigždės žibėjo, kai to reikėjo labiausiai (Scanpix nuotr.)

Sudėtingą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Oklahomos „Thunder“ (16/7) ekipa, išvykoje 114:112 (24:26, 22:36, 29:31, 39:19) palaužusi Bruklino „Nets“ (8/18).

„Thunder“ dar po trijų kėlinių atsilikinėjo net 18 taškų skirtumu (75:93), tačiau sugebėjo sugrįžti į žaidimą ir likus žaisti 103 sekundes atsiliko jau tik minimaliu skirtumu – 111:112.

Komandos tada keitėsi klaidomis ir netaikliais metimais, kol likus trims sekundėms iš toli taikliai iššovė Paulas George‘as – 114:112. „Nets“ per likusį laiką spėjo paprašyti net dviejų minutės pertraukėlių, tačiau metimo taip ir neparengė.

Oklahomos klubo žvaigždės surengė galingus individualius pasirodymus – Paulas George‘as pelnė 47 taškus ir prie to dar pridėjo 15 atkovotų kamuolių, o Russellas Westbrookas surinko galingą trigubą dublį, visose esminėse kategorijose viršydamas 15-os ribą.

Abu jie pasižymėjo ir dar keletu įspūdingų rodiklių – P.George‘as net 25 taškus surinko ketvirtajame kėlinyje, o R.Westbrookas pagal per karjerą surinktus trigubus dublius aplenkė lygos legendą Jasoną Kiddą, tokią statistiką užfiksuodamas 108-ąjį kartą.

„Thunder“: Paulas George‘as 47 (6/13 tritaškių, 15 atk. kam.), Russellas Westbrookas 21 (15 atk. kam., 17 rez. perd.), Stevenas Adamsas 15 (8 atk. kam.), Dennisas Schroderis 12.

„Nets“: Allenas Crabbe‘as 22 (7/13 tritaškių), Joe Harrisas 19 (7 atk. kam.), D‘Angelo Russellas (6 klaidos) ir Spenceris Dinwiddie po 17, Jarrettas Allenas 15 (8 atk. kam.), DeMarre Carrollas 12 (5 atk. kam.).