R.Kurtinaitis: apie D.Maskoliūno „kiaušinius“, L.Dončičiaus paryčiais neštus pusryčius ir ar pats imtųsi treniruoti rinktinę (48) antra „MISsMATCH“ dalis

liepos 19 d., 09:40
R.Kurtinaitis atvirai komentavo Lietuvos krepšinį
R.Kurtinaitis atvirai komentavo Lietuvos krepšinį
Gabrielė Miknevičiūtė

Krepsinis.net portale – antroji „MISsMATCH“ dalis su Rimu Kurtinaičiu, kur daugiau dėmesio skirta rinktinės temai.

„Jeigu būčiau treneris, norėčiau, kad vasarą grįžtume, susikoncentruotume tik į krepšinį, nes dabar esame labai nuliniame variante visuose lygiuose. Metame pašalinius dalykus. Aš suprantu, pats profesionaliai „Real“ žaidžiau dar iki 36 metų, man buvo sunku, bet už rinktinę irgi žaidžiau. Žinojau, kad tuo metu žaidėme iš idėjos krepšiniui“, – iškart pastebėjo strategas.

Jis pateikė pavyzdį papasakodamas istoriją apie Luką Dončičių ir jo atsidavimą komandai net po to, kai pats atnešė jai pergalę atrankoje į olimpiadą.

REKLAMA

„Dončičius, visų pirma, myli krepšinį, jis tą įrodė nuvažiavęs aplošti Ameriką, jis myli savo šalį – atvyko į Lietuvą ir čia aplošė mus. Jis nesakė: aš pavargę, man reikia pabūti su šeima, jis tėvus atsivežė čia. Trečia, jis labai žmogiškas, žinau, kur ir kaip jie šventė iki 5 ryto. Kai visi išsiskirstė, jis atėjo pas restorano šefą ir sako: ar gali padaryti 12 porcijų maisto, nes nešiuosi namo, mūsų vaikinai pavargę, jie rytoj neatsikels pusryčių. Jis pasiėmė maisto konteinerius ir nusinešė per Laisvės alėją“, – pasakojo jis.

Strategas neslepia, kad mano, jog šį olimpinį ciklą turėjo baigti Dainius Adomaitis, su kuriuo rinktinė rodė gerą krepšinį.

„Kodėl neįvardinti: su Adomaičiu žaidimas buvo geras, tik nelaimėjome nei Europos, nei pasaulio čempionato. Įvardinkime, kad vieta netenkina, kad žaidimas geras ir jis turi būti rinktinėje. Dabar sakome, kad 8 vieta gerai – negerai. Mano nuomone, Adomaitis turėjo tą ciklą užbaigti. Federacija turėjo rasti kalbą su juo.

Maskoliūnui pastatyčiau paminklą, kad jis į tokią situaciją lindo ir susiurbė visą mėšlą, kurį ant jo varo. Va čia žmogus su „kiaušiniais“, jis ėjo, padarė, priėmė smūgį ant savęs. Kaip treneris nesuprantu, ką kitas treneris galėtų padaryti geriau tuo laikotarpiu, kuriuo buvo Maskoliūnas“, – sako R.Kurtinaitis.

REKLAMA

Tiesa, jis pats sako, kad nesiveržtų prie rinktinės trenerio posto.

„Bus tvarka, sportuosime daug ir koncentruosimės į krepšinį. Žaidėjams tas nepatinka, jie sakys: Kurtinaičio nenorime. Va ir atsakymas. Aš ne prieš, kad pasirinktų patinkantį trenerį, bet tada nepasakokime, kad 8 vieta gerai“, – mano jis.

Antroje dalyje:

00:00 L.Dončičiaus žmogiškumas ir pusryčiai komandai

06:30 trenerių atranka į rinktinę ir nesudalyvavimas atrankoje

07:50 I.Brazdeikio neatvykimas į rinktinę

10:20 negera nuojauta prieš kovą su slovėnais

15:30 geras žaidimas su D.Adomaičiu

18:00 paminklas D.Maskoliūnui

21:10 ar eitų į rinktinę pats

23:45 trenerių „pensija“

26:00 A.Švedas į CSKA

Pirmoji „MISsMATCH“ dalis:

„Ilgoji pertrauka“: „Lietkabelio“ komplektacija, LKL žaidėjas „Žalgiriui“, V.Carterio sveikinimas Žiemeliui ir ar P.Milleris būtų padėjęs žalgiriečiams


48 komentarai
Naujausi komentarai (48)
Geriausiai ivertinti (48)
PRO komentarai (6)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti