Klaipėdos „Neptūnas“
I kėlinys, 6 min.
11
:
14
Atsinaujins po sek
Vilniaus „Rytas“

R.Kaukėno fondas pristatė specialius marškinėlius, kuriuos įsigiję padėsite sergantiems vaikams (2) FOTOGALERIJA

Sausio 14 d., 17:57
R.Kaukėno fondas pristatė marškinėlius (Organizatorių nuotr.)
R.Kaukėno fondas pristatė marškinėlius (Organizatorių nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Rimanto Kaukėno labdaros ir paramos fondas pristatė specialius marškinėlius su Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės žaidėjų atvaizdais. Šie marškinėliai su Jono Valančiūno, Mindaugo Kuzminsko ir fondo steigėjo R. Kaukėno atvaizdais tiks ne tik sirgaliams stebint rungtynes, bet ir taps išskirtiniu gerumą simbolizuojančiu atributu kasdienai.

Marškinėlių nuo šiol bus galima įsigyti prekybos centruose „Maxima“, o surinktos lėšos atiteks sunkiai sergantiems vaikams – reikalingai medicininei įrangai ir medikamentams, svarbių gydymų ir operacijų įgyvendinimui bei slaptoms mažųjų svajonėms išpildyti.

„Mūsų paramos fondo misija – padėti sunkiai sergantiems Lietuvos vaikams bei jų tėvams išgyventi sunkią diagnozę, pripildyti jų gyvenimą šviesos. Prie šios idėjos nori prisidėti dauguma žmonių, tačiau pagalbos formos ne visada būna patogios. Dabar norint prisidėti prie kilnaus tikslo bus galima paprasčiau ir greičiau – tiesiog užsukus į prekybos centrą. Tiesa, pirkėjai, įsigiję marškinėlius, ne tik prisidės prie paramos, bet ir patys turės apie pagalbą simbolizuojantį daiktą. Tikiuosi, jis padės gerumu užkrėsti ir kitus“, – sakė fondo steigėjas Rimantas Kaukėnas.

REKLAMA

REKLAMA

Įsigyti marškinėlius bus galima visose „XXX“ formato „Maximos“ parduotuvėse, jų kaina – 24,99 Eur.


„Prisidedame prie prasmingos Rimanto Kaukėno paramos grupės veiklos, nes suvieniję jėgas, resursus ir idėjas galime spręsti opias problemas ir, visų svarbiausia, vaikams dovanoti viltį pasveikti. Fondo dėka onkologinėmis ligomis sergantys vaikai ir jų tėveliai šiandien jau turi geresnes gydymosi sąlygas. Tikiu, jog susitelkę ateityje galėsime įgyvendinti dar daugiau iniciatyvų, padėsiančių sergantiems Lietuvos vaikams“, – kalbėjo „Maximos“ generalinė direktorė Kristina Meidė.

Siūlomi marškinėlių su krepšininkų atvaizdais dydžiai varijuoja nuo XS iki XXL, todėl sau tinkančius atras kiekvienas. Priklausomai nuo sportininko atvaizdo, bus galima rinktis raudonos, baltos, žalios, juodos spalvos marškinėlius.

Bružo ir Pulkovskio podkastas: koks yra naujasis „Žalgirio“ strategas? Spausk ir žiūrėk >>


2 komentarai
Naujausi komentarai (2)
Geriausiai ivertinti (2)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Eurolyga