R.Jokubaitis: atrodo, kad su Jonu ir Domu būtume daug metų kartu žaidę (1)

Birželio 18 d., 21:56
R.Jokubaitis diriguodamas rinktinės žaidimui jautėsi natūraliai (BNS nuotr.)
R.Jokubaitis diriguodamas rinktinės žaidimui jautėsi natūraliai (BNS nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Rokas Jokubaitis su Lietuvos rinktine solidžiai pradėjo pasirengimą olimpinei atrankai – Dominikos Respublika Kaune buvo nugalėta 95:62.

Žaisti negalint Mantui Kalniečiui, jaunuoliui buvo patikėtos pagrindinio įžaidėjo pareigos, su kuriomis jis susitvarkė neprastai – 6 taškai ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

Po rungtynių gynėjas apibendrino tiek savo, tiek komandos pasirodymą.

– Pergalė nebuvo svarbiausia, bet pavyko laimėti. Ką parodė pats rinktinės žaidimas?

– Pats rezultatas neatspindi visko, turime daug taisytinų dalykų, nes turėjome tik dvi rimtas treniruotes. Pirmoje pusėje praleido 41 tašką, po jos tik dvidešimt kelis. Manau, kad susižaidimo nereikia agresyvumui įjungti. Matosi, kad visa komanda yra tikri profesionalai, padarėme išvadas per ilgąją pertrauką ir galutinis rezultatas neblogas.

REKLAMA

– Ar po tų dviejų treniruočių buvo akcentuojami kažkokie taktiniai dalykai?

– Buvo šiek tiek taktikos, varžovų irgi nelabai skautinome, nes žiūrime savo dalykų. Daugiausia gynybinės taktikos, puolime nelabai kažką ruošėmės. Žiūrėsime, įsivažiuosime ir kitame mače taktikos jau bus daugiau.

– Iškritus Mantui Kalniečiui teko užimti pagrindinio įžaidėjo pareigas, kaip sekėsi su jomis tvarkytis?

– Nežinau, nesijaučiu darantis kažką naujo, visą gyvenimą įžaidėju žaidžiau, tik šį sezoną „Žalgiryje“ buvau „combo“ gynėjas. Dabar tai nekilo didelių problemų, žaidžiant su Jonu ir Domu atrodo, kad esame žaidę daug metų kartu, labai lengvai pajausti tokius žaidėjus. Šiandien gal nebuvo didelių sunkumų, kituose mačuose bus tik sunkiau ir esu tam pasiruošęs.

REKLAMA

– Kartą pavyko pakabinti kamuolį Jonui Valančiūnui, „Žalgiryje“ žaidimas su Joffrey Lauvergne‘u buvo tarsi pasiruošimas tam?

– Taip, prieš rinktinę apie tai negalvojau, Lauvergne‘as pagaudavo viską, ką pakabindavai. Šiandien neblogai gavosi tas „du prieš du“, aišku, ir varžovų gynyba nebuvo tokia superinė. Pamažu jaučiame vienas kitą ir tai yra labai smagu.

– Kaip atrodė paties atostogos?

– Buvo aktyvus poilsis, nesinorėjo po LKL sezono savaitę nieko neveikti. Pavyko šiek tiek pailsėti, bet per daug nesinorėjo ilsėtis. Ilsėsimės, noriu tikėti, po olimpinių žaidynių.

„Ilgoji pertrauka“: išsamiai apie visas LKL komandas – kas verti pagyrų, kas gavo spragilų, kaip susidėlios „Didysis ketvertas“ bei kas turėtų kristi žemyn


1 komentarai
Naujausi komentarai (1)
Geriausiai ivertinti (1)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
TVARKARAŠTIS