R.Grigas giria G.Vasiliauską: jis pakeitė visą žaidimą

Vasario 1 d., 11:46
R.Grigas patenkintas komandos naujoku
R.Grigas patenkintas komandos naujoku
Šaltinis: NKL

NKL savaitės rungtynes, kurias šiandien 18 val. transliuos BTV televizija, Jonavos „Sintek-Jonavos“ ir Mažeikių „Erelių“ ekipos pasitinka su nerimu. Abi komandos turi problemų dėl traumų ir ligų, todėl šią savaitę nė viena iš jų nevykdė geriausių savo treniruočių.

„Ereliai“ paskutinėmis sausio dienomis sulaukė netikėtų ir nelauktų žinių – Ignas Fiodorovas pasinaudojo kontrakte numatyta galimybe persikelti į kitą komandą ir gavęs geresnį pasiūlymą išvyko į Prancūziją.

Šis gynėjas buvo naudingiausias ekipos krepšininkas. Negana to, Mažeikių klubas negali sustiprinti savo sudėtį taip, kaip norėtų. Ekipa dar prieš I. Fiodorovo išvykimą ieškojo naujoko, o dabar komandai reikėjo dviejų naujų narių, tačiau jį galėjo įregistruoti tik vieną.

Pagal NKL taisykles, po Naujųjų metų ekipos gali įregistruoti po du naujus krepšininkus, o Mažeikių komanda jau pasikvietė amerikietį Anthony January.

REKLAMA

Nuo trečiadienio „Erelių“ peržiūroje dalyvavo du gynėjai Arminas Kelmelis ir Modestas Žaunieriūnas, o šiandien ekipa nusprendė pastarąjį registruoti į savo sudėtį. M. Žaunieriūnas sezoną pradėjo Šakių „Vyčio“ sudėtyje, bet dėl traumos nežaidė iki sausio mėnesio, o galop grįžęs į aikštę per dvejas rungtynes fiksavo 3,5 taško rezultatyvumą.

„Mūsų situacija yra nekokia, nes labai sunku atrasti pamainą Ignui, o mums ir šiaip trūko žaidėjo, – svetainei „nklyga.lt“ pasakojo „Erelių“ treneris Augenijus Vaškys. – Būtume pasipildę net ir tuo atveju, jeigu Ignas būtų likęs, o dabar mus pastatė į gana keblią situaciją. Kažką turime žiūrėti. Paprasčiausiai nebeturime šansų prašauti pro šalį.“

Tai ne vienintelės „Erelių“ problemos, kadangi ekipoje siaučia gripo virusas. Šią savaitę iš rikiuotės buvo iškritę Haroldas Saprykinas, Tomas Zdanavičius ir Quintonas Campbellas, iki trečiadienio treniruočių negalėjo vesti ir apsirgęs vyriausiasis treneris A. Vaškys.

Ne ką geresnė situacija ir Jonavos komandoje, kuri po Naujųjų metų vieną iš dviejų galimų registracijų jau pasinaudojo pasikviečiant Grantą Vasiliauską.

Rimanto Grigo kariauna ieškojo dar vieno atakuojančio gynėjo, tačiau sulaukė žinios, kad Ernestas Serkevičius susižeidė meniską ir dėl to nežais 6–8 savaites. Kelias savaites nerungtyniaus ir Juozas Ramanauskas, kuris yra išsisukęs koją.

REKLAMA

Vis tik R. Grigas gali pasidžiaugti savo ekipos naujausiu pirkiniu Grantu Vasiliausku, kuris yra kitoks nei kiti Jonavos klubo žaidėjai.

„Grantas pakeitė visą žaidimą, nes aukštaūgiai žaidė arčiau krepšio, o mums reikėjo tokio ketvirto numerio, kuris turėtų metimą iš toliau ir praplėstų žaidimą. Taip pat svarbu, kad tai jaunas ir perspektyvus žaidėjas. Dabar laukiame gero Granto žaidimo, bet aišku jam nelengva įsilieti, nes atvyko į naują komandą, kurioje yra kitokia žaidimo filosofija“, – svetainei „nklyga.lt“ kalbėjo R. Grigas.

Tuo metu „Erelių“ treneris A. Vaškys savo naujausio krepšininko A. January kol kas išgirti negali. „Jam kol kas sunkiai sekasi. Fiziniai duomenys įspūdingi. Iš kitos pusės, jeigu su tokiais duomenimis važiuoja į NKL, tai kitur yra problemų. Dar tik savaitė praėjo, bet sunkokai įsilieja“, – pabrėžė A. Vaškys.

Mažeikiškių treneris greitai įžvelgė pokyčių Jonavos ekipos žaidime prie jos prisijungus vyriausiajam treneriui Rimantui Grigui.

„Matosi, kad Jonavos žaidime yra mažiau vidaus pykčių. Sezono pradžioje jeigu jiems kažkas nepasisekdavo, tai iškart nuleisdavo rankas. Matosi, kad yra daug geresnė atmosfera komandoje. Dabar dar pasipildė Grantu Vasiliausku, turbūt kitokio stiliaus aukštaūgis. Iš kitos pusės, jau anksčiau minėjau, kad Jonavos sudėtis yra tarp keturių stipriausių NKL. Taip atrodo, bet ne visada laimi stipriausia komanda ant popieriaus. Turi būti susižaidimas, komandos dvasia“, – mano A. Vaškys.

Dvikova tarp Mažeikių ir Jonavos ekipų įvyks penktadienį 18 val., o susitikimą tiesiogiai transliuos BTV televizija.


komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti

Apklausa

Kas LKL reguliariajame liks antras?

Balsuoti Archyvas