R.Giedraičio tritaškių salvė nepadėjo laimėti Eurolygos klubų dvikovos

Lapkričio 10 d., 18:00
R.Giedraitis vėl buvo puikus (Scanpix nuotr.)

Pralaimėjimą Vokietijos pirmenybėse patyrė Berlyno ALBA (5/1) ekipa, išvykoje nusileidusi kitai Eurolygos komandai Miuncheno „Bayern“ (6/0) – 80:84 (22:16, 16:25, 15:21, 27:22).

ALBA geriau pradėjo rungtynes, o jau pirmojoje rungtynių pusėje siautėjo Rokas Giedraitis, sumetęs net penkis tritaškius. Vis dėlto Miuncheno klubas dar trečiajame kėlinyje susikrovė solidesnį pranašumą ir pergalės iš rankų nebeišleido.

R.Giedraitis per 29 minutes pelnė 17 taškų (1/1 dvitaškio, 5/7 tritaškių), atkovojo 3 kamuolius ir 5 kartus prasižengė.

Jam geriausiai talkino 16 taškų surinkęs Johannesas Thiemannas, 13 pridėjo Martinas Hermannssonas, 11 – Nielsas Giffey.

Miuncheno klubui 19 taškų surinko Alexas Kingas, po 13 – Vladimiras Lučičius ir Gregas Monroe (9 atk. kam., 5 per. kam.), 11 – DeMarcusas Nelsonas.