R.Giedraičio tritaškiai neišgelbėjo nuo nesėkmės Tel Avive (2)

Sausio 14 d., 22:53
R.Giedraitis buvo rezultatyvus (Euroleague.net)

Į pergalingą kelią Eurolygoje grįžo Tel Avivo „Maccabi“ (9/11), namie 91:82 (26:21, 21:22, 21:17, 23:22) nugalėjusi Vitorijos „Baskonia“ (9/11) ekipą.

Anksti iniciatyvą paėmusi „Maccabi“ viso mačo metu laikėsi priekyje, tačiau niekaip negalėjo atsiplėšti dviženkliu skirtumu. Likus žaisti 4 minutes Rokas Giedraitis dviem tolimais metimais sumažino tarpą tarp komandų iki keturių taškų (76:80).

Atėjus lemiamoms minutėms R.Giedraitis pražanga sustabdė iš toli atakavusį Elijah Bryantą, o Pierria Henry pastangas mažinti skirtumą nubraukė Scottie Wilbekino ir Angelo Caloiaro taškai.

R.Giedraitis šiame susitikime per 23 minutes pelnė 12 taškų (1/4 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 1/2 baudų metimų), perėmė 2 kamuolius, po kartą suklydo ir prasižengė bei surinko 7 naudingumo balus.

Tadas Sedekerskis per 14 minučių surinko 2 taškus (0/2 tritaškių, 2/2 baudų metimų), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, po sykį suklydo ir prasižengė bei surinko naudingumo balą.

Komandos susilygino turnyro lentelėje, tačiau dėl dviejų pergalių tarpusavio mačuose Tel Avivo ekipa išlaiko pranašumą.

„Maccabi“: Elijah Bryantas ir Othello Hunteris (5 atk. kam., 6/8 dvitaškių) po 14, Angelo Caloiaro 12, Yovelis Zoosmanas 11 (3/4 tritaškių), Scottie Wilbekinas 9 (1/6 tritaškių), Draganas Benderis 8.

„Baskonia“: Pierria Henry 19 (8 rez. perd.), Alecas Petersas 18 (5 atk. kam.), Rokas Giedraitis 12 (3/6 tritaškių), Luca Vildoza, Youssoupha Fallas (5 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Zoranas Dragičius po 8.