R.Fernandezas atvedė „Real“ į triumfą Ispanijoje, o L.Dončičius efektingai atsisveikino su Europa (2) VIDEO

Birželio 19 d., 23:55
R.Fernandezas vedė komandą į titulą

Madrido „Real“ komanda puikiai užbaigė šį sezoną – laimėjo Ispanijos lygą po vienerių metų pertraukos.

Rudy Fernandezo vedama komanda svečiuose 96:85 (18:21, 24:17, 23:19, 31:28) nugalėjo Vitorijos „Baskonia“ ir finalo seriją laimėjo 3:1.

„Real“ komandai R.Fernandezas per 25 minutes pelnė 27 taškus (6/9 trit.), atliko 5 perdavimus, surinko 33 naudingumo balus. Jis tapo finalo serijos MVP.

17 taškų pridėjo Facundo Campazzo (7 rez. perd.), 14 – Gustavo Ayonas, 8 – Luka Dončičius (8 atk. kam.), po 6 – Jaycee Carrollas, Felipe Reyesas ir Fabienas Causeur.

„Baskonia“ komandai 19 taškų pelnė Rodrigue’as Beaubois, 16 – Tornike Shengelia, 15 – Mattas Janningas, 8 – Marcelinho Huertas, 7 – Janis Timma.

L.Dončičius nors ir nebuvo rezultatyvus, tačiau įspūdingu metimu viena ranka padėjo tašką šioms rungtynėms, o kartu ir savo karjerai Europoje – dabar slovėno laukia kelionė į Nacionalinę krepšinio asociaciją (NBA)

Gairės: real, ispanija, baskonia