Puikus N.Jokičiaus žaidimas „Nuggets“ neišgelbėjo nuo pralaimėjimo Bostone

Gruodžio 7 d., 07:46
K.Walkeris buvo vienas savo ekipos lyderių (Scanpix nuotr.)

Pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Bostono „Celtics“ (16/5) ekipa, kuri namuose 108:95 (33:26, 20:19, 32:19, 23:31) nugalėjo Denverio „Nuggets“ (14/6) krepšininkus.

Lemiamas rungtynių lūžis išvyko trečiojo ketvirčio pabaigoje, kuomet 10 taškų pranašumą turėjęs (74:64) Bostono klubas laimėjo atkarpą 11:0 ir prieš ketvirtą kėlinį atitrūko dar solidesne persvara – 85:74.

„Celtics“ laimėjo penktąsias iš pastarųjų šešerių rungtynių. Namuose kol kas Bostono ekipa šventė pergales visuose 9 žaistuose mačuose ir nėra patyrusi nė vienos nesėkmės.

„Nuggets“ neišgelbėjo ir puikus Nikolos Jokičiaus žaidimas. Serbas buvo praleidęs 3 iš pastarųjų 4 rungtynių, tačiau tai nesutrukdė jam per 31 minutę surinkti 30 taškų (1/5 trit.), atkovoti 10 kamuolių, atlikti 4 rezultatyvių perdavimų, perimti kamuolio bei blokuoti 2 varžovų metimų.

Nors Denverio gynėjas Garry Harrisas šiame mače pelnė tik 7 taškus, tačiau sugebėjo pasižymėti tuo, jog pelnė savo 500-ąjį tritaškį NBA. Krepšininkas realizavo 1 metimą iš 3 bandymų.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 21 (3/7 trit., 7 atk. kam.), Jaysonas Tatumas 26 (7 atk. kam., 5 rez. per.), Kemba Walkeris 19 (3/8 trit.), Marcusas Smartas 9.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 30 (10 atk. kam), Jamalas Murray‘us (3 atk. kam., 3 rez. per.), Monte Morrisas ir Michaelas Porteris po 9.