Proveržio sezoną žaidžiančio A.Wigginso nesulėtino ir į aikštę grįžęs B.Griffinas (1)

Lapkričio 12 d., 07:37
A.Wigginsas tęsia gerą sezono startą (Scanpix nuotr.)

Pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Minesotos „Timberwolves“ (6/4) klubas, išvykoje 120:114 (41:26, 25:25, 26:30, 28:33) nugalėjęs Detroito „Pistons“ (4/7) ekipą.

Mačas nebuvo toks intriguojantis, koks gali pasirodyti. „Timberwolves“ jau pirmajame kėlinyje atitrūko solidžiu skirtumu, o vėliau tiesiog laikėsi įsikibę savo persvaros. Paskutinę mačo minutę Andrew Wigginsas pradėjo atstatydamas dviženklį skirtumą (117:106), kurį šeimininkai aptirpdė tik paskutinėmis sekundėmis.

Kanadietis apskritai sužaidė puikų mačą, per 36 minutes pelnęs 33 taškus (9/15 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 6/8 baudų metimų), atkovojęs 6 kamuolius, atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus, perėmęs kamuolį, blokavęs metimą ir 2 kartus suklydęs.

A.Wigginsas pastaraisiais metais buvo kaltinamas dėl sustojusio progreso, tačiau dabar žaidžia rezultatyviausią ir taikliausią savo karjeros sezoną. Puolėjas per 34 minutes renka 25,5 taško ir tokius pasirodymus dar vainikuoja pergalėmis, o to klubui ir reikia labiausiai.

Tuo tarpu „Pistons“ gretose puikiai sezoną pradėjęs Derrickas Rose‘as šį kartą buvo blankus. Įžaidėjas 10 dienų nežaidė dėl smulkios traumos, o į aikštę grįžo per 20 minučių surinkęs 6 taškus (3/11 dvitaškių, 0/2 tritaškių) ir atlikdamas 5 rezultatyvius perdavimus.

Sezono debiutą šiame mače surengė Blake‘as Griffinas. Aukštaūgis eliminavo kelio problemas ir per 24 minutes pelnė 19 taškų.

Šiame mače itin trūko žaidimo organizatorių. „Timberwolves“ gretose nežaidė Jeffas Teague‘as ir Shabazzas Napieras, „Pistons“ nepadėjo Reggie Jacksonas, o D.Rose‘o minutės buvo ribojamos.

„Timberwolves“: Andrew Wigginsas 33 (6 atk. kam., 5 rez. perd., 3/5 tritaškių), Karlas-Anthony Townsas 25 (8 atk. kam., 6 rez. perd., 4/7 tritaškių), Gorgui Diengas 16, Treveonas Grahamas 13 (6 atk. kam.), Robertas Covingtonas 10 (2/7 tritaškių).

„Pistons“: Luke‘as Kennardas 25 (7 atk. kam., 4/9 tritaškių), Blake‘as Griffinas 19 (7 atk. kam., 6 rez. perd., 4 klaidos), Langstonas Galloway‘us 18 (4/6 tritaškių), Tony Snellas 16 (4/6 tritaškių), Andre Drummondas 11 (12 atk. kam., 4/12 dvitaškių), Markieffas Morrisas 10 (6 atk. kam.).