Pratęsimą išplėšę „CBet“ pergalės iš Utenos neišsivežė (19)

Rugsėjo 26 d., 19:40
B.Crawfordas pratęsime buvo užtikrintas (BNS nuotr.)

Namų sienas Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) apgynė Utenos „Juventus“ (1/1), savo arenoje po pratęsimo 89:84 (15:19, 23:21, 18:20, 22:18, 11:6) palaužę Prienų „CBet“ (1/2) klubą.

„Juventus“ rungtynes pradėjo prastai, vien per pirmąjį kėlinį pro šalį laidydami tritaškius (1/7) ir suklydę net 7 kartus, todėl gali džiaugtis atsilikę vos keturiais taškais (15:19).

Itin įtemptame mače skirtumas tarp komandų penkis taškus pirmą kartą peržengė tik ketvirtajame kėlinyje, kai greitame puolime pasižymėjo Ignas Vaitkus (66:60), tačiau Marquisas Wrightas į tai netrukus atsakė tritaškiu, o Regimantas Miniotas sugrąžino „CBet“ į priekį (67:66).

Du I.Vaitkaus tritaškiai paeiliui sugrąžino iniciatyvą uteniškiams (75:72). Likus žaisti minutę „Juventus“ pirmavo 77:74, o Žygimantas Skučas dėl replikos R.Miniotui užsidirbo techninę pražangą, nors „CBet“ tašku jos ir nepavertė.

Mačui besibaigiant „Juventus“ laikė iniciatyvą savo rankose – likus žaisti 13 sekundžių jie pirmavo 77:76, o Martynas Gecevičius stojo prie baudų metimo linijos. Vis dėlto jis taiklus buvo tik kartą R.Miniotas spėjo rezultatą išlyginti, o desperatiškas Mariaus Runkausko tolimas metimas neįkrito ir neleido išvengti pratęsimo.

Pratęsime likus žaisti minutę Bryantas Crawfordas tiesiog įmušė kamuolį į krepšį, o iš toli nepataikęs Mindaugas Sušinskas nepasinaudojo proga rezultatą išlyginti (87:84). Vėliau panašiai prametė ir M.Wrightas, o pergalę prie baudų metimo linijos įtvirtino B.Crawfordas.

„Juventus“: Ignas Vaitkus 23 (7 atk. kam., 3/8 tritaškių, 5 klaidos), Martynas Gecevičius 15 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Julius Jucikas 13 (8 atk. kam.), Bryantas Crawfordas 11 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Vytautas Šulskis 9.

„CBet“: Dominykas Domarkas 21 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Regimantas Miniotas (9 atk. kam., 5 klaidos, 7/19 metimų) ir Marquisas Wrightas (8 rez. perd., 5 atk. kam., 6 klaidos) po 17, Mindaugas Sušinskas 10.