Prastas J.Valančiūno pasirodymas tapo klaikaus „Grizzlies“ mačo atspindžiu (8) FOTOGALERIJA

Vasario 25 d., 07:57
J.Valančiūnas nesužibėjo (Scanpix nuotr.)

Itin skaudžią nesėkmę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Memfio „Grizzlies“ (28/29) ekipa, išvykoje 97:124 (14:40, 23:26, 29:24, 34:31) nusileidusi Los Andželo „Clippers“ (38/19) klubui.

„Grizzlies“ vadžias paleido dar pirmajame kėlinyje, kuriame varžovams leido atitrūkti net 26 taškų skirtumu (14:40), o vėliau kelio atgal jau nebuvo. Ketvirtajame kėlininyje komandas skyrė ir 36 taškai (72:108).

Sužibėti nepavyko ir Jonui Valančiūnui, kuris per 25 minutes pelnė 5 taškus (2/8 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 1/2 baudų metimų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Memfio klubas dėl pralaimėjimo gali kaltinti tik save pačius. „Iš žaidimo“ komanda atakavo menku 42 procentų taiklumu (37/89), o tritaškius laidė dar prasčiau (7/27, 26 procentų taiklumas).

Tuo tarpu „Clippers“ turėjo galimybę mačo metu kaitalioti rotaciją ir leido atvėsti Paului George‘ui bei Lou Williamsui, kuriems rungtynėms nesiklostė.

„Grizzlies“: Ja Morantas 16, Gorgui Dienas (10 atk. kam.) ir Joshas Jacksonas (5 atk. kam.) po 14, Marko Guduričius, Tyusas Jonesas ir Johnas Koncharas (7 atk. kam., 4 rez. perd.) po 8, .... , Jonas Valančiūnas 5 (7 atk. kam., 2/10 metimų).

„Clippers“: Kawhi Leonardas 25 (8 atk. kam.), Montrezlas Harrellas 22 (9/11 dvitaškių), Marcusas Morrisas, JaMychalas Greenas (9 atk. kam.) ir Landry Shametas (3/5 tritaškių) po 13, Lou Williamsas 8 (6 rez. perd.), Paulas George‘as 7 (3/11 metimų), Ivica Zubacas 6 (10 atk. kam.).