Prastą pabaigą sužaidusi „Chimki“ pralaimėjo 4 kartą iš eilės – atidavė pergalę „Valencia“ ekipai (46) FOTOGALERIJA

Sausio 14 d., 20:38
A.Švedas negelbėjo savo ekipos (Scanpix nuotr.)

Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (8/11) komanda išgyvena keturių pralaimėjimų seriją Eurolygoje – namuose 75:84 (23:29, 24:15, 15:19, 13:21) buvo nusileista Valensijos „Valencia“ (9/10) klubui.

Visos rungtynės buvo labai atkaklios ir laiminti ekipa keitėsi ne kartą. Ketvirtą kėlinį „Chimki“ pradėjo perimdama iniciatyvą minimaliai (67:63), tačiau puikų mačą žaidęs Fernando San Emeterio grąžino persvarą „Valencia“ ekipai – 78:75.

Likus 79 sekundėms Maurice’as Ndouras dar didino pranašumą (81:75) ir R.Kurtinaitis paprašė pertraukėlės. Tai negelbėjo „Chimki“ – iš karto po pertraukos Alberto Abalde smeigė tritaškį, o Janis Timma ir Aleksejus Švedas buvo netaiklūs.

„Valencia“ į priekį tempė veteranas F.San Emeterio, pelnęs 18 taškų (2/2 dvit., 4/4 trit., 2/2 baud.) per 20 minučių, atlikęs 5 perdavimus ir surinkęs 25 naudingumo balus.

13 taškų pelnė Aaronas Doornekampas, 11 – Louisas Labeyrie, 10 – Joanas Sastre, 9 – Alberto Abalde (11 atk. kam.).

„Chimki“ 18 taškų surinko Aleksejus Švedas (2/11 trit.), 12 taškų pridėjo Anthony Gillas, po 8 – Stefanas Jovičius ir Jeremy Evansas.

Gairės: eurolyga, valencia, chimki