Prastą „Lakers“ seriją nutraukė A.Davisas (5)

Gegužės 4 d., 08:19
A.Davisas pelnė 25 taškus (Scanpix nuotr.)

Trijų pralaimėjimų seriją Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pavyko nutraukti ir vėl be LeBrono Jameso žaidusiai Los Andželo „Lakers“ (37/28) komandai.

Titulą ginantys čempionai savo arenoje 93:89 (20:24, 25:18, 25:23, 23:24) nugalėjo Denverio „Nuggets“ (43/22) klubą, kuris prieš tai buvo laimėjęs penkis mačus iš eilės.

Likus 6 minutėms iki mačo pabaigos, šeimininkai pirmavo 87:73, tačiau po to krito į duobę ir sėkmingą atkarpą sužaidę oponentai po Michaelo Porterio jaunesniojo dvitaškio priartėjo iki 87:89.

Vis dėlto paskutinę akistatos minutę 4 taškų persvarą sugrąžino Anthony Davisas, o į Nikola Jokičiaus baudos metimus esminiu dvitaškiu atsakė Talenas Hortonas-Tuckeris.

Po šio svarbaus laimėjimo Los Andželo ekipa pakilo į 5-ąją vietą Vakarų konferencijoje, tačiau atsipalaiduoti negali, nes du varžovai atsilieka vos viena pergale.

„Lakers“: Anthony Davisas 25 (7 atk. kam., 3 bl.), Alexas Caruso 11 (5 atk. kam.), Talenas Hortonas-Tuckeris, Marcas Gasolis (3/4 tritaškiai, 7 atk. kam.) ir Kentaviousas Caldwellas-Pope'as (2/6 tritaškiai, 7 atk. kam.) po 10.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 32 (9 atk. kam.), Michaelas Porteris jaunesnysis 19 (2/7 tritaškiai, 6 atk. kam.), JaVale'as McGee 10 (12 min.).

Gairės: nba, lakers, nuggets