Prancūzo ir bosnio tandemas išrašė „burbulo“ šeimininkams penktąją nesėkmę paeiliui

Rugpjūčio 11 d., 22:32
T.Luwawu-Cabarrot atsiskleidė „burbule“ (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) ir toliau vargsta „burbulo“ šeimininkai – Orlando „Magic“ (32/40) ekipa 96:108 (22:34. 21:26, 29:25, 26:25) nusileido Bruklino „Nets“ (35/36) klubui.

Bruklino komanda į priekį truktelėjo jau pirmajame kėlinyje, kai net 17 taškų surinkęs Timothe Luwawu-Cabarrot leido „Nets“ atitrūkti dviženkliu skirtumu (34:22). Jau antrajame kėlinyje ekipas skyrė 21 taškas – 57:36.

Po ilgosios pertraukos Markelle‘o Fultzo vedami „Magic“ nesileido triuškinami, tačiau ir nepriartėjo prie varžovų mažesniu nei 12 taškų atstumu (90:102).

„Burbule“ geriausią karjeros krepšinį demonstruojantis T.Luwawu-Cabarrot buvo arti to, kad dar kartą pagerintų asmeninį rekordą. Prieš Milvokio „Bucks“ prancūzas surinko 26 taškus, o šiame susitikime per 24 minutes pelnė 24 taškus (4/4 dvitaškių, 4/8 tritaškių, 4/4 baudų metimų), atkovojo 7 kamuolius, kartą apvogė varžovą bei 3 sykius suklydo.

Jam puikiai talkino ir kitas europietis Džananas Musa. Bosnis surinko 17 taškų, o jam esant aikštėje „Nets“ varžovus pranoko 15 taškų skirtumu – geriausias rezultatas rungtynėse.

Tuo tarpu Justinas Andersonas iš toli atakavo net 12 kartų, tačiau tikslo nepasiekė nė vienas jo metimas. Tokius prastus skaičius NBA istorijoje buvo pademonstravę tik Brookas Lopezas ir Ericas Gordonas.

Šia pergale Bruklino klubas įtvirtino Rytuose užimtą septintąją vietą, o penktąjį kartą paeiliui kritę „Magic“ iš aštuntosios jau nepakils bei pirmajame atkrintamųjų etape turės susidurti su geriausią rezultatą lygoje užfiksavusiais Milvokio „Bucks“ (55/16).

„Nets“: Timothe Luwawu-Cabarrot (7 atk. kam., 4/8 tritaškių) ir Jeremiah Martinas (6 rez. perd.) po 24, Džananas Musa 17 (6 atk. kam., 6 rez. perd., 5/15 metimų), Tyleris Johnsonas 14 (5 rez. perd.), Lance‘as Thomasas 12, Donta Hallas 10 (9 atk. kam.), ... , Justinas Andersonas 2 (0/12 tritaškių).

„Magic“: Wesley Iwundu (5 atk. kam.) ir Markelle‘as Fultzas (5 atk. kam., 7/18 metimų) po 18, Jamesas Ennisas (5 atk. kam.), Nikola Vučevičius (10 atk. kam.) ir Khemas Birchas (9 atk. kam.) po 12, ... , D.J.Augustinas 6 (1/8 metimų).