Po traumų sugrįžtančiais žaidėjais pasidžiaugęs J.Zdovcas: jie atvyko čia būti lyderiais (14) VIDEO interviu

Spalio 25 d., 13:39
J.Zdovcas apžvelgė laukiančias kovas Eurolygoje (BNS nuotr.)
J.Zdovcas apžvelgė laukiančias kovas Eurolygoje (BNS nuotr.)
Tautvydas Kubilius

Kauno „Žalgirio“ ekipos šią savaitę laukia dvigubas iššūkis Eurolygoje. Antradienį kauniečiai išvykoje susitiks su Tel Avivo „Maccabi“ klubu, o penktadienį Stambule lauks akistata su „Anadolu Efes“ krepšininkais.

Prieš šias kovas „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Jure Zdovcas nužvelgė rungtynes su Tel Avivo klubu.

„Maccabi labai stiprus namuose, kur yra puiki atmosfera. Jie galbūt nežaidė idealiai, bet turi gerą trenerį ir stiprią sudėtį. Varžovas darys viską, kad mus nugalėtų. Jie turi du svarbius žaidėjus puolime Wilbekiną ir Nunnally, kurie atlieka daug metimų ir svarbu bus juos kontroliuoti.

Kalbant apie mūsų žaidimą, treniruotės vyko sklandžiai ir neturėjome poilsio dienos. Turime treniruotis ir jau turime sugrįžusius Mudiay ir Strelnieką. Bandėme išnaudoti šį laiką tam, kad pagerintumėme žaidimą“, – teigė slovėnas.

REKLAMA

– Kokia J.Strelnieko ir E.Muddiay situacija konkrečiau?

– Jie treniravosi pilna jėga. Jeigu jie nori žaisti, turi treniruotis pilnai. Jie atvyko čia būti komandos lyderiais ir yra labai svarbūs žaidėjai mums, kurie gali labai padėti. Pastaruoju metu žaisdavome gerai 20 minučių, bet norint laimėti Eurolygoje turi žaisti bent 35 minutes gerai. Būtent tai turime tobulinti.

– S.Willbekinas ir J.Nunnally svarbūs varžovų žaidėjai. Kaip reiktų stabdyti juos?

– Tai skirtingi žaidėjai. Turime juos stabdyti komandiškai, o ne asmeniniais veiksmais. Turime padėti vienas kitam ir žaisti protingai. Kadangi varžovai žaidžia protingai. Turime būti pasiruošę reaguoti į įvykius aikštėje, ką jie paruošę šiems susitikimams.

– Tai antras kartas, kai turėsite du Eurolygos mačus per savaitę. Galite palyginti šias situacijas?

REKLAMA

– Tvarkaraštis mums nėra parankus tokioje situacijoje, bet nieko nepakeisi. Šįkart bus šiek tiek lengviau, nes turėsime papildomą poilsio dieną tarp rungtynių ir ta viena diena yra labai svarbi, kai keliauji. Tai vienintelis skirtumas nuo praėjusio karto ir mėginsime išnaudoti šią dieną treniruotėms. Bandysime padaryti viską, kad laimėtume šias rungtynes. Tik su tokiu nusiteikimu galima tikėtis sėkmės.

– Kokia šiuo metu komandos psichologinė būklė?

– Negali žinoti, kas dedasi žaidėjų galvose, bet tikiuosi, kad viskas yra gera. Mes turime puikią atmosferą ir turime išlikti komanda. Neturime žaidėjų, kurie galėtų laimėtų pavieniui ir viską turime daryti komandiškai.

– Ką pozityvaus galima pasiimti iš pastarųjų kelių rungtynių?

– Peržiūrėjome rungtynes ir matome progresą, bet turime būti protingesni ir kietesni. Privalome geriau dalintis kamuoliu ir išplėsti aikštę. Pataikius tolimus metimus – turėsi daugiau erdvės baudos aikštelėje. Neturėjome kelių svarbių žaidėjų, bet koncentravomės į tai, ką turėjome ir galėjau geriau pažinti šiuos krepšininkus. Dabar turiu aiškesnį komandos vaizdą.

REKLAMA

– Tel Avivo komanda strigo puolime pirmosiose rungtynėse. Kas pasikeitė jų žaidime?

– Nenoriu vertinti kitos komandos, nes turime koncentruotis į savo žaidimą, bet jie nesidalino kamuoliu. Jie nutraukdavo atakas ir stengdavosi rinkti taškus. Kartais kai kurie žaidėjai piktnaudžiavo veiksmais. Kaip ir sakiau, tai yra jų problemos, o mes turime tai išnaudoti.

– Ką „Maccabi“ komandai gali duoti sugrįžtantis A.Žižičius?

– Labai daug. Tai yra svarbiausias jų aukštaūgis, ypač puolime. Lessortas daugiau svarbus gynyboje, o Žižičius ir Reynoldsas daugiau duoda puolant. Jie turės tris aukštaūgius savo rotacijoje, kai mes turėsime verstis dviem centrais ir tai nebus lengva.


14 komentarai
Naujausi komentarai (14)
Geriausiai ivertinti (14)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti