Po rinktinės starto pozityviausias buvo J.Mačiulis, M.Gebenas išskyrė patirties stoką, E.Bendžius – ispanų autoritetą (3) 3 VIDEO interviu

Rugpjūčio 3 d., 08:03
J.Mačiulis džiaugėsi sugrįžimu į aikštę (Krepšinio namų nuotr.)
J.Mačiulis džiaugėsi sugrįžimu į aikštę (Krepšinio namų nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Lietuvos rinktinė pirmąjį draugišką testą pralaimėjo – išvykoje 70:78 buvo nusileista ispanams.

Po pirmojo testo pozityviausias buvo Jonas Mačiulis. Lietuvis suprato gausius trenerių eksperimentus ir žaidimo analizę paliko jiems.

„Ir ispanai nebuvo stipriausios sudėties, ir mes. Aišku, visas rungtynes norisi laimėti, bet buvo daug eksperimentavimo, daug keitimų, derinių, kuriuos treneriai norėjo išsibandyti, pasižiūrėti. Buvo situacijų, kurias visada reikia geriau išpildyti, tai atkovoti kamuoliai po savo krepšiu ir geresnė gynyba“, – teigė J.Mačiulis.

REKLAMA

Dėl alkūnės traumos anksčiau sezoną pabaigęs ir dėl to ilgiausiai be krepšinio buvęs puolėjas tikino visiškai atsigavęs ir jokio diskomforto aikštelėje nejaučiantis.

„Viskas gerai, atrodo ir treniruotėse, ir rungtynėse viskas yra tvarkoje. Nežinau, kaip iš šono atrodo, bet man atrodo, kad viskas tvarkoje. Vėl išbėgti į aikštę yra geras jausmas. Alkūnė į kontaktą ar krūvį nereaguoja, jei reaguotų, manęs čia nebūtų“, – tikino puolėjas.

Prasčiau nusiteikęs po mačo buvo pagrindinės rinktinės debiutantas Martinas Gebenas. Aukštaūgis tikino, kad rinktinė dar turi daug neišnaudoto potencialo.

„Kovingos rungtynės, parodžiusios, kad tikrai nesame toje formoje, kurioje turėtume būti. Trūksta susižaidimo ir komunikacijos, ypač gynyboje. Manau, tai mums bus gera pamoka. Žiūrėsime, analizuosime ir bandysime pasiimti kažką naudingo“, – teigė vidurio puolėjas.

Į savo asmeninį pasirodymą M.Gebenas taip pat žvelgė kritiškai ir tikino galintis geriau.

REKLAMA

„Nemanau, kad visiškai atlaikiau, galėjau ir geriau. Gal ne pats blogiausias mano pasirodymas, norėčiau taip galvoti, tačiau galėjau žaisti ir užtikrinčiau, tai parodė ir rezultatas. Sakyčiau, trūko patirties. Visi žaidę rinktinėje, aukščiausiuose lygiuose. Visa kita gali ateiti su laiku. Man, asmeniškai, treneris nebuvo paskyręs kažkokios užduoties, bandėme kaip komanda sužaisti kuo geresnes rungtynes ir visko neįvykdėme“, – savo jaunystę akcentavo aukštaūgis.

Puolėjas nebuvo linkęs sureikšminti draugiškoms rungtynėms įprasto teisėjavimo, kai kiek palaikoma yra šeimininkų ekipa.

„Vienur ar kitur galėjo būti daugiau švilpukų, bet tuo negalime skųstis ar naudoti kaip priežasties, dėl kurios pralaimėjome“, – teigė M.Gebenas.

Tuo tarpu Eimantas Bendžius prisiminė ispanų autoritetą ir atkreipė dėmesį į nusiteikimą bei trumpas varžovų atkarpas.

„Pirmiausia, išeinant į tokias rungtynes reikia tikėti, kad galime laimėti. Pirmajame kėlinyje trenerio planą vykdėme neblogai, bet antrajame padarėme septynias klaidas ir varžovai pagavo ritmą, su ispanais taip yra, tada jie lengvais taškais pasidaro persvarą. Antroje mačo pusėje tvarkėmės neblogai, tik penkios klaidos, išlaikėme ritmą, kažkur laisvi nepataikėme ir nepersvėrėme ar neišlyginome rezultato. Tai ir galėjo lemti mūsų pralaimėjimą. Pirmos rungtynės buvo ne prieš bet ką, o prieš ispanus, jie taip pat ne pirmus metus žaidžia kartu. Jų gynyba kažkur išmušė mus iš ritmo ir iš to atsirado klaidos“, – teigė puolėjas.

REKLAMA

Lietuvis nesureikšmino ir savo žaidimo sunkiojo krašto puolėjo pozicijoje bei ispanų priekinės linijos tikino neišsigandęs.

„Nieko tokio nebuvo tų priekinių linijų, ne vienerius metus praleidau Ispanijoje, tik vienas ar du žaidėjai buvo iš NBA. Nieko tokio čia nebuvo“, – nesureikšmino E.Bendžius.

Antrasis testas lietuvių laukia jau sekmadienį, kai Klaipėdoje bus priimta Suomijos rinktinė.


3 komentarai
Naujausi komentarai (3)
Geriausiai ivertinti (3)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti