Po nesėkmės ASVEL vairininkas pripažino puikią „Žalgirio“ gynybą (1)

Kovo 2 d., 22:15
T.J.Parkeris atidavė duoklę varžovams (BNS nuotr.)

Puiki šešerių iš eilės laimėtų Vilerbano ASVEL klubo pergalių serija nutrūko Kaune – rezultatu 75:85 buvo nusileista Kauno „Žalgiriui“.

Po nesėkmės Prancūzijos ekipos strategas T.J.Parkeris pripažino, kad žalgiriečiai puikiai rungtyniavo po ilgosios pertraukos, kai padidino apsukas tiek puolime, tiek gynyboje.

„Sveikinu „Žalgirį“, kuris sužaidė puikias rungtynes, ypač trečiame kėlinyje. Jie gerai mus spaudė, atliko gerą darbą gynyboje, o puolime surado galimybių ir kibiai žaidė gynyboje.

Mūsų komanda gerbia kiekvieną varžovą – tai yra krepšinis. Turėjome puikią seriją, o „Žalgiris“ sužaidė geras rungtynes. Turime nusiraminti ir grįžti į pergalingą ritmą, pirmiausia – gynyboje.

Varžovai kartu žaidžia jau gana ilgą laiką. Joffrey yra protingas žaidėjas ir mes bandėme įvairias situacijas – kai kurios pavyko, kai kurios – ne. „Žalgiris“ yra gera komanda.

Moustapha Fallas nėra vienintelis žaidėjas komandoje, jis rungtyniauja gerai, nepaisant to, kad šį vakarą jam ne viskas pasisekė. Vienas mačas nieko nereiškia“, – akistatą apžvelgė ASVEL ekipos strategas.

Vilerbano ekipa su 12 pergalių bei 15 pralaimėjimų Eurolygos turnyro lentelėje žengia 12-oje pozicijoje.