„Pistons“ už nutrauktą pralaimėjimų seriją turi dėkoti žvėriškai sužaidusiam A.Drummondui

Lapkričio 8 d., 08:49
A.Drummondas dominavo po krepšiais (Scanpix nuotr.)

Į pergalingą kelią Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) grįžo Detroito „Pistons“ (5/5) ekipa, išvykoje 103:96 (26:31, 32:20, 20:29, 25:16) nugalėjusi Orlando „Magic“ (4/7) klubą.

„Pistons“ šiose rungtynėse net du kartus teko tirpdyti dviženklį pranašumą. Dar pirmojo ketvirčio pabaigoje „Magic“ sugebėjo atsiplėšti net 31:16, o svečiams deficitą ištirpdžius trečiajame kėlinyje vėl truktelėjo į priekį 78:67.

Vis dėlto „Pistons“ žaidė užtikrintai, kai to reikėjo labiausiai. Likus rungtyniauti 3 minutes Detroito klubas imobilizavo varžovų puolimą ir minimalią persvarą pavertė dviženkliu pranašumu (103:93). „Magic“ per likusį laiką atsakė tik nieko nepakeitusiu Aarono Gordono tritaškiu.

Monstrišką pasirodymą surenkė Andre Drummondas – aukštaūgis pelnė 23 taškus, įskaitant ir pirmojo ketvirčio pabaigoje pataikytą tritaškį bei pridėjo 19 atkovotų kamuolių.

Detroito klubas taip nutraukė penkių pralaimėjimų seriją. Tuo tarpu „Magic“ iki šio mačo buvo laimėjusi du kartus paeiliui, parklupdydama San Antonijaus „Spurs“ ir Klivlando „Cavaliers“.

„Pistons“: Andre Drummondas 23 (19 atk. kam.), Blake‘as Griffinas 20 (5 atk. kam., 1/5 tritaškių), Reggie Jacksonas 15 (1/6 tritaškių, 4 rez. perd., 5 klaidos), Stanley Johnsonas 13 (6 atk. kam.), Langstonas Galloway‘us 12 (6 atk. kam.).

„Magic“: Evanas Fournier 27 (5 atk. kam.), D.J.Augustinas 16 (7 rez. perd.), Aaronas Gordonas (10 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Terrence‘as Rossas po 15, Nikola Vucevičius 14 (9 atk. kam., 4 rez. perd.).