Pirmojo šanso „Clippers“ gretose sulaukęs D.Cousinsas sėkmingai išnaudojo gautas minutes (1)

Balandžio 7 d., 07:52
D.Cousinsas pelnė 7 taškus (Scanpix nuotr.)

Dar vieną pergalę į savo sąskaitą įsirašė vienas iš Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lyderių Los Andželo „Clippers“ (34/18) klubas.

Tyronno Lue kariauna savo arenoje pademonstravo puikų puolimą ir 133:116 (47:32, 26:34, 28:23, 32:27) įveikė Portlando „Trail Blazers“ (30/20) komandą.

Prie laimėjimo itin prisidėjo puikus šeimininkų spurtas akistatos pradžioje. „Clippers“ ekipa pirmojo kėlinio metu įmetė net 47 taškus – tai geriausias rezultatas per visą Los Andželo klubo istoriją.

Pirmą sykį su naujosios komandos marškinėliais išbėgo DeMarcusas Cousinsas. Vidurio puolėjas per 8 minutes prie pergalės pridėjo 7 taškus bei 4 atkovotus kamuolius.

Itin blankus šiose rungtynėse buvo Portlando klubo lyderis Damianas Lillardas, kuris rungtyniavo 38 minutes ir per šį laiką surinko vos 11 taškų bei „iš žaidimo“ pataikė vos 2 metimus iš 14.

„Clippers“: Paulas George'as 36 (6/9 tritaškiai, 5 rez. perd.), Kawhi Leonardas 29 (12 atk. kam., 7 rez. perd.), Reggie Jacksonas 23 (4/6 tritaškiai),... DeMarcusas Cousinsas 7 (3/4 dvitaškiai).

„Trail Blazers“: Normanas Powellas 32 (14/15 baudos metimai), C.J.McCollumas 24 (6 rez. perd.), Robertas Covingtonas 15 (9 atk. kam.), Enesas Kanteris 13 (15 atk. kam.), Damianas Lillardas 11 (1/6 tritaškiai, 6 rez. perd.).