Persvarą išbarsčiusios „Anadolu Efes“ pergalę nulėmė Sh.Larkino metimas

Kovo 3 d., 21:18
V.Micičius pelnė 24 taškus (Euroleague.net)

Eurolygoje vyko Stambulo derbis, kuriame „Anadolu Efes“ (14/12) namuose 84:79 (23:14, 18:11, 18:23, 25:31) palaužė „Fenerbahče“ (12/13) klubą.

„Anadolu Efes“ įpusėjus pirmajam kėliniui pirmavo 19:7, tiesa, persvara greitai tirpo – 14:19. Šeimininkai vėl ėmė kontrolę į savo rankas bei po Vasilije Micičiaus ir Jameso Andersono metimų buvo priekyje 38:20.

Po pertraukos niekas dramatiškai nekito. Tolimi metimai leido „Fenerbahče“ priartėti (35:49), bet skirtumas vis tiek liko dviženklis – 48:59. Situacija ėmė keistis paskutiniame kėlinyje.

Keli tritaškiai leido „Fenerbahče“ ekipai priartėti per panaikinamą skirtumą (61:66), o po šiokios tokios pauzės taškus pelnė ir Dyshawnas Pierre’as – 63:66. Rodrigue’as Beaubois atsakė tolimu šūviu, tuo tarpu Devino Bookerio metimas intrigą didino dar labiau – 75:77.

Galiausiai lyderystės ėmėsi Shane’as Larkinas, kurio tolimas metimas, likus 31 sek., tvirtino „Anadolu Efes“ pergalę – 80:75. Beliko jos neiššvaistyti, ką šeimininkai ir padarė.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 24 (3/10 trit.), Rodrigue’as Beaubois 20, Shane’as Larkinas 10 (9 rez. perd.), Bryantas Duntonas ir Elijah Bryantas – po 8.

„Fenerbahče“: Dyshawnas Pierre’as 19 (7 atk. kam.), Achille Polonara 15 (7 atk. kam.), Nando De Colo ir Šehmusas Hazeras – po 13, Marko Guduričius 11.

„Ilgoji pertrauka“: gudrybės tausojant Jocytę, Čanako pasisakymas, krepšininkų iškalba ir homoseksualai LKL'e