Pergale nepatenkintas Ž.Urbonas: Skučui išpešiosime plaukus, Juciką sukeisime su Čeponiu (5) VIDEO interviu

Gruodžio 7 d., 22:15
Ž.Urbonas turėjo priekaištų savo žaidėjams (BNS nuotr.)
Ž.Urbonas turėjo priekaištų savo žaidėjams (BNS nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Utenos „Juventus“ pasiekė svarbią pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“), savo aikštėje palauždami „Šiaulius“.

Po rungtynių „Juventus“ strategas Žydrūnas Urbonas nesidžiaugė tuo, kaip buvo pasiekta pergalė ir išrašė velnių ne vienam savo auklėtinių.

„Turime rūpesčio, Šulskio nėra, Crawfordas su skaudančia koja tiesiai į rungtynes atėjo, Jucikas su nuskausminamaisiais žaidžia. Tikrai nėra lengva. Negalime išnaudoti savo potencialo, tikrai tikiu, kad galime žaisti geriau. Toliau – Skučas. Žinojau, ką imu, bet kad taip žmogus nutrūksta... Vieną kartą galiu leisti, bet paima ir pasileidžia savo plaukus, gražuolis. Laimime devyniais ar dešimčia taškų, jis paima ir sugalvoja kažką, savo krepšinį, gal prisižiūrėjo „Kosminis krepšinis“. Nutrūksta, atiduoda kamuolį „Šiauliams“, tie nubėga, įmeta ir vėl treneris turi galvoti, kaip čia dabar išnaudoti situacijas tas ar anas, tas kompiuteris vėl kaista galvoje. Vėl atitrūkstame, nurimstame ir vėl kažkokia nesąmonė. Nesakau, kad čia vien tik Žygis padarė, bet 22 klaidos yra tragedija. Džiaugiuosi vieninteliu dalyku – pergale. Kova buvo, atsidavimas buvo, bet į kai kurias klaidas net nesmagu žiūrėti“, – dėstė strategas.

REKLAMA

– Kokia buvo pagrindinė priežastis klaidų?

– Viena iš jų – Skučas. Ne koncentracija, o plaukai, sakiau rūbinėje, jei dar tokias nesąmones darys, velniop, visi išpešiosime po vieną plauką. Turėčiau džiaugtis po pergalės, bet šiandien neneša to džiaugsmo. Kaip ir paskutinė situacija, laikyk tą kamuolį, ne, dar sugebam atiduoti kamuolį, nubėgs dar įmes tris taškus. Didelio skirtumo gal nesudaro, bet čia yra ne lygis. Aukščiausiame lygyje, LKL, negalime taip klysti. Turėjome vaizdo peržiūras, juokėsi, kad vienas žaidėjas iš „Šiaulių“, neminėsiu kuris, varosi ir nemoka mesti kaire ranka. Sakau, „chebryte“, pažiūrėkit, žaisime prieš komandą, kurioje kai kurie žaidėjai nemeta kaire ranka, visi juokiasi, gudrūs labai. Ateina rungtynės, nesąmonės, mėto į užribį kamuolius lygiose vietose ir dar išsidirbinėja. Gerai, kad juokiasi tas, kas juokiasi paskutinis. Aišku, negali pykti, laimėjome ir kontroliavome rungtynes, visas rungtynes laiminėjome, bet tokie dalykai tikrai netenkina. Buvome viena rečiausiai klystančių komandų, o dabar atidavėme 22 kamuolius.

REKLAMA

– Kuo dar patenkintas esate be kovingumo?

– Atkovoti kamuoliai, aišku, yra geras skaičius. Kitos grafos, be klaidų, nėra blogos. Julius įsivažiuoja. Sakiau jam, kad kai būsi kaip vienas toks žurnalistas, užsimetęs svorio, sukeisim vietomis. Ateis Čeponis, žais „centru“, o tu eisi komentuoti. Jis nekalbus, tai ką jis darys? Tylės prie mikrofono? Aišku, keistai atrodo, kad metėme tik aštuonis baudų metimus, nes buvo grubus žaidimas. Aišku, šitą palikime ramybėje, vėliau pažiūrėsime, nors man tokia kova ir toks teisėjus darbas, kontakto davimas man patinka iš esmės. Norėtųsi, kad tai laikytų visose rungtynėse, tik metimo fazėje stūmimai ir trenkimai turėtų būti pamatomi. Kontakto leidimas patiko, vyriška kova, nebuvo pigių švilpukų, teisėjai tobulėja ir dėl to yra džiugu.

– Norbertas Giga atrodo išsigandęs, jam psichologiškai sunku šiuo metu?

– Jis gal šešėlį savo pamatė po krepšiu. Prieš Panevėžį gavo kamuolį po krepšiu, vietoje to, kad dėtų iš viršaus, jis du kartus prameta iš po krepšio. Ką čia kalbėti? Pasiimi ir grūdi kamuolį iš viršaus su mėsomis. Ne, jis strakalioja, pameta kamuolį, dar vienas toks. Man tai juokinga, dideli žmonės turi būti kovotojai, kareiviai. O jis turi metiko mentalitetą, prametė pirmą metimą ir neliko žaidėjo. Atėjo į rungtynes toks Giga žaidėjas, o liko „gigutis“. Dėl to ir neleidau jo vėliau į aikštę. Jam jėgos netrūksta, stiprus vyras, muštis moka. Po rungtynių gali eiti ir sveikintis, bet mačo metu man nėra jokios pagarbos nei Sireikai, nei niekam, turi eiti ir muštis. O Giga išeina ir strakalioja kaip tinklininkas. Treneris kaltas, kad prameti tris kartus iš po krepšio.

REKLAMA

– Esate patenkintas gynyba prieš varžovus aukštaūgius?

– Absoliučiai ne. Prieš rungtynes akcentavome Aurimą Urboną, kuris veržiasi. Šitas Urbonas, jei verždavosi, tai ir mesdavo, o tad Urbonas jei veržiasi, perduoda kamuolį. Jis nelabai meta. Aurimas yra gudrus vaikis, visi Urbonai gudrūs. Man patinka, kaip jis žaidžia, žinome, bet vis tiek einame link jo, atmeta kamuolį ir laisvi meta. Buvome susitarę, kaip reikia gintis, kai mačo gale tai įgyvendinome, pasiėmėme rungtynes, bet iki tol gaudavome taškus. Tokio lygio dar galvos yra. Išmokėme žaidėjus „A“ raidę, gal išmokysime ir „B“. Ant sezono galo ir „C“ ir bus visa abėcėlė ir visai smagiai atrodys.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


5 komentarai
Naujausi komentarai (5)
Geriausiai ivertinti (5)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti