Per plauką nuo stebuklo buvusį „Nevėžį“ palaužusios „Pieno žvaigždės“ pagerino nuotaiką Prienų komandai (1)

Kovo 17 d., 18:49
Bobrovas (Josvydas Elinskas, Fotodiena.lt)

Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (10/16) komanda nepraranda noro palypėti į viršų Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) turnyrinėje lentelėje bei namuose 87:84 (15:19, 23:20, 31:20, 18:25) įveikė Kėdainių „Nevėžį“ (6/20).

Tiesa, lengva nebuvo, nes per tris paskutines minutes šeimininkai išbarstė 15 taškų pranašumą.

O šis „Nevėžio“ kluptelėjimas pagerino nuotaiką Prienų–Birštono „Vytautui“, kurį nuo kėdainiškių vis dar skiria vos viena pergalė (5/20).

Pirmuosiuose kėliniuose „Nevėžis“ dar buvo priekyje, o Tadas Sedekerskis skirtumą padėjo paversti dviženkliu (31:21). Vis tik tada „Pieno žvaigždės“ pradėjo spurtuoti ir rezultatą išlygino, o vėliau ir persvėrė (34:33), tad nuo šio laiko iniciatyva buvo šeimininkų rankose.

Gerai Pasvalio komandai prasidėjo ir trečiasis ketvirtis (48:42), bet Lesteris Medfordas bandė gelbėti savo komandą – 50:51. 13:0 – vėl sekė tokia sėkminga pasvališkių atkarpa (69:55) ir „Nevėžio“ viltys ėmė tirpti. Bet tai dar nebuvo viskas.

„Nevėžis“ likus 3 minutėms atsiliko 70:85, bet tada pradėjo puikų spurtą. Atkarpa buvo fantastinė, tris minutes svečiai vieninteliai rinko taškus ir taip priartėjo labai pavojingu skirtumu – 83:85. Kėdainių klubui liko 22 sekundės išsigelbėti. Sekė tyčinės pražangos, nes tokią prabangą svečiai dar turėjo, bet galiausiai J.Manigatas stojo mesti baudų.

Jis pataikė abi, o A.Zacharovas spėjo išprovokuoti pražangą, tuo tarpu teisėjai nusprendė palikti dar vieną sekundę žaidimui. Vis tik A.Zacharovas prametė pirmąją baudą ir tai buvo pabaiga.

„Pieno žvaigždės“: Viačeslavas Bobrovas 17, Nikita Balašovas 14, Artūras Ausėjis 13, Trevonas Hughesas 12, Osvaldas Olisevičius 11.

„Nevėžis“: Lesteris Medfordas 21, Aleksandras Zacharovas 17 (9 atk. kam.), Tadas Sedekerskis 14, Jamesas Woodardas 10.