„Penktas kėlinys“: kur galėtų pasukti D.Adomaitis, kas jį galėtų pakeisti „Ryte“ ir A.Milaknio ateities klausimas (51)

Birželio 3 d., 11:04
D.Adomaitis ieškos naujos karjeros stotelės (BNS nuotr.)
D.Adomaitis ieškos naujos karjeros stotelės (BNS nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Šią savaitę pirmoje „Penktojo kėlinio“ laidos dalyje buvo aptartas Dainiaus Adomaičio išvykimas iš Vilniaus „Ryto“ komandos bei atsakyta į skaitytojų klausimus. Antroji laidos dalis tik su atsakymais į skaitytojų klausimus – ketvirtadienį.

„Manau, kad sprendimas logiškas ir lauktas, kadangi spaudimo ir uždarbio santykis yra pernelyg didelis. Pasiilgsiu Jasikevičiaus ir Adomaičio akistatos“, – sakė TV3 sporto žinių veidas Vilius Stalgaitis.

„Nebuvo didelio klausimo, kad taip įvyks, kadangi pasiūlyta alga buvo pernelyg maža. Užsienyje jis gaus didesnį atlyginimą. Įdomu, kaip sureaguos žaidėjai, nes Helmanis sakė, kad išvykus Adomaičiui gali pasitraukti ir daugiau žaidėjų“, – svarstė Krepsinis.net žurnalistas Tautvydas Kubilius.

REKLAMA

„Kur galėtų pasukti Adomaičio karjera? Manau, kad tikrai ne Eurolygos ekipa. Galbūt Prancūzija, Rusija arba Vokietija, kur jo agentai tikrai gerai dirba ir turi ten ryšių“, – mano Krepsinis.net vyr. redaktorius Edgaras Pulkovskis.

„Ar vertas Adomaitis tų 200 tūkstančių eurų? Jeigu biudžetas būtų 6 mln., koks buvo piešiamas prieš trejus metus, tada galima tiek mokėti, tačiau dabartinėje situacijoje tai yra pernelyg didelė alga ir „Rytas“ logiškai negali jos mokėti“, – pridūrė E.Pulkovskis.

„Jeigu neleidi sau išlaikyti Bendžių ir Butkevičių, tuomet negali mokėti ir didelės algos treneriui. Aš suprantu klubo sprendimą. Jeigu situacija būtų praėjusio ar šio sezono situacija, mokėčiau jam tuos 200 tūkstančių“, – mano V.Stalgaitis.

„Adomaičio vertė yra apie 200 tūkstančių eurų ir dabar tai yra per daug „Rytui“, – mano T.Kubilius.

„Kas galėtų pakeisti Adomaitį? Esu girdėjęs, kad norima lietuvio. Kairys turi „pliusą“ su „Avtodor“, kur vertė apie 170 tūkstančių eurų, todėl tokios sumos vilniečiai negali pasiūlyti. Jeigu Donaldas lieka Rusijoje, tuomet akys krypsta į Kemzūrą. Ir čia ne pinigų klausimas vien lems, kadangi pernai Kemzūra buvo susidomėjęs net „CBet“ projektu, kur nebūtų uždirbęs kalno eurų. Aš galvoju, kad tai bus užsienietis, galbūt serbas ar kitas Balkanų krašto specialistas“, – svarstė E.Pulkovskis.

REKLAMA

„Man labiausiai įdomus yra Štelmaherio variantas“, – teigė T.Kubilius.

„Mane labiausiai intriguoja Kemzūra. Jo lygis mūsų šalyje yra šiek tiek primirštas. Būtų įdomu jį pamatyti „Ryte“, – sakė V.Stalgaitis.

– Kodėl lietuviai nekuria filmų apie buvusius/dabartinius žaidėjus arba komandas?

E.P.: Rimvydas Čekavičius padarė filmą Sabonį, kuris tikrai buvo puikus. Buvo kitų filmų, kurie nepasiekė kino teatrų. Manau, kad komerciniam kinui tiesiog per maža rinka ir nėra tokių išteklių, jog padarytų gerą filmą.

V.S.: Su Kurtinaičiu bandoma kažką daryti, bet nežinau, kaip ten baigėsi. Paprastai sakant – tokius filmus daryti neapsimoka.

T.K.: Kai „Chimki“ buvo Kaune, mačiau, kad filmas apie Kurtinaitį buvo kuriamas. Temų yra tikrai nemažai, bet nekuriami tie filmai.

REKLAMA

– Kokie lietuviai artimiausiu metu gali praverti NBA duris?

E.P.: Manau, kad Arnoldas Kulboka. Jo agentas Tadas Bulotas Mindaugo Kuzminsko laidoje sakė, kad jeigu ne koronaviruso krizė, šis puolėjas būtų išvažiavęs į NBA.

V.S.: Jeigu gerai sužaistų kitą sezoną, tuomet Kulboka tikrai turi gerus šansus. Dar yra Gudaitis, kuris turi ryšius su „Cavaliers“. Dar galima paminėti ir Giedraitį bei Sirvydį.

T.K.: Ąžuolas Tubelis yra NBA talentas, kuris ten gali atsidurti po trejų metų.

– Ar kitą sezoną gali pasikeisti LKL formatas?

E.P.: Labai geras klausimas. Pernai norėjo didinti skaičių iki 12 komandų, bet nepavyko padaryti ir buvo kalbama, jog būtent 2020 metų vasarą keis formatą. Manau, kad šiuo metu naujoms ekipoms iš NKL ateiti į LKL būtų sudėtingą dėl tos koronaviruso krizės. Mano spėjimas būtų toks, kad liks toks pats formatas su tais pačiais klubais. Žinoma, kad aš norėčiau kitokio formato, nes 4 ratai yra per daug.

V.S.: Gerai būtų, kad LKL išgyventų visos 10 komandų. Padidinti ekipų skaičių tikrai būtų neblogai, nes tie 4 ratai tikrai sumažina intrigą ir pergalės vertė yra gerokai sumenkusi.

REKLAMA

T.K.: Kartais tokios krizės yra geras metas permainoms. Reikia dviejų komandų, kurios išlaikytų LKL dugno ekipų biudžetą, todėl tai nėra toks neįmanomas scenarijus.

– Ar Lietuva nenori surengti 2025 m. Europos čempionato ar 2027 m. Pasaulio taurės kovų?

E.P.: Apie tokius planus negirdėti. Manau, kad Pasaulio taurę organizuoti tai kainuotų per daug pinigų, o štai Europos čempionato vienos grupės etapą tikrai įmanoma, kadangi jie dabar vyksta skirtingose šalyse. Šiemet 20-mečių pirmenybės turėjo vykti Klaipėdoje. Gaila, kad jų nebus, nes tikrai būtų buvę įdomu pažiūrėti talentų kovas.

V.S.: Lietuva ruošėsi olimpiados atrankai, kas yra tikrai rimtas turnyras ir jis įvyks kitąmet.

– Ar pirktumėte N.Woltersą į „Žalgirį“, jeigu atsižviltumėte į jo traumų istoriją?

E.P.: Turint omenyje, kaip sunku rasti Eurolygai tinkamą gynėją, tikrai pirkčiau, jeigu kaina leistų. Woltersas nebuvo prastas žaidėjas ir jo 12–13 taškų per mačą tikrai praverstų. Geriau Woltersas rankoje nei kažkoks nepatikrintas žaidėjas, kuris galbūt nepritaps.

V.S.: Jeigu pažįstamas zuikis, tada paimčiau. Man neįstrigo šio amerikiečio pasirodymas „Žalgiryje“ ir jo nepasiilgau visiškai.

REKLAMA

T.K.: Man buvo susidaręs įspūdis, kad Woltersas nebuvo laimingas Kaune.

– Kuris Artūras geresnis: Jomantas puolime ar Milaknis gynyboje?

E.P.: Manau, kad Milaknis gynyboje geresnis.

V.S.: Buvo momentas, kai labai gyrė Milaknį dėl jo darbo gynyboje.

T.K.: Aš taip pat už Milaknį gynyboje, kadangi jeigu jis gintųsi taip prastai, Eurolygoje nežaistų ir sėdėtų suolo gale.

– Kaip manote, ar A.Milaknis liks „Žalgiryje“?

E.P.: Girdėjau, kad „Žalgiris“ nenori jam tiek mokėti pinigų ir Artūras dairosi ten, kur gautų didesnę algą.

V.S.: Aš taip pat esu girdėjęs, kad viskas linksta link to, kad Milaknis išvyks kažkur kitur. Jeigu Milaknio neliks, bus labai gaila.

T.K.: Jeigu reikėtų rinktis tarp Riverso ir Milaknio, aš pasirinkčiau amerikietį. Norėčiau, kad Milaknis liktų, bet už mažą pinigų sumą.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


51 komentarai
Naujausi komentarai (51)
Geriausiai ivertinti (51)
PRO komentarai (7)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti