„Penktas kėlinys“: kaip „Žalgirio“ gynėjų dėlionę paveikė L.Lekavičiaus atvykimas? (24)

Birželio 21 d., 10:10
Šaltinis: Krepsinis.net

Krepsinis.net ir TV3.lt eteryje – naujausia kassavaitinės laidos „Penktas kėlinys“ dalis. Šįkart buvo aptariamos nūdienos krepšinio aktualijos.

Prie bendro pokalbių stalo susėdo Krepsinis.net žurnalistas bei sporto komentatorius Tautvydas Kubilius, krepšinio apžvalgininkas Rokas Pakėnas ir TV3.lt sporto žinių vedėjas Vilius Stalgaitis.

Ryškiausia savaitės žinia buvo pakrikštytas Luko Lekavičiaus sugrįžimas į Kauno „Žalgirį“.

Tokia žinia nė vieno iš apžvalgininkų nenustebino – L.Lekavičius „Žalgiryje“ yra lauktas svečias. R.Pakėnas atkreipė dėmesį tik į trumpalaikę sutartį – įžaidėjas jau po sezono galės keltis kitur.

REKLAMA

T.Kubilius iškėlė paralelę tarp Nate‘o Wolterso ir L.Lekavičiaus. Visa trijulė pripažino, kad individualiai amerikietis yra pajėgesnis, tačiau „Žalgiriui“ labiau reikia sistemą pažįstančio ir Kaune mylimo lietuvio. Bus išskirtos ir skirtingos jų funkcijos. N.Woltersas yra labiau taškus renkantis, o L.Lekavičius – žaidimą organizuojantis gynėjas.

V.Stalgaitis buvo įsitikinęs, kad L.Lekavičiaus atvykimas reiškia, jog Rokas Jokubaitis bus skolinamas kitai Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) komandai, o ir pačiam jaunuoliui išaugęs žaidimo laikas, nors ir žemesniame lygyje, išeis į naudą.

Aptarta buvo ir rokiruotė Klaipėdos „Neptūno“ trenerių štabe. Kazį Maksvytį vyriausiojo trenerio poste pakeitė Tomas Rinkevičius. R.Pakėnas tikino laukęs tokio „Neptūno“ vadovų žingsnio.

V.Stalgaitis tai palygino su situacija Panevėžyje, kai komandos vairą perėmė Gintaras Kadžiulis. Dėl T.Rinkevičiaus paskyrimo jis buvo skeptiškas, tačiau palinkėjo strategui sėkmės.

Buvo aptartos ir Gedimino Petrausko perspektyvos Pasvalyje bei devyniolikmečių rinktinėje. T.Kubilius apie strategą atsiliepė itin aštriai, tačiau kolegos „Pieno žvaigždžių“ strategą užstojo, suversdami viską jaunam jo amžiui ir patirties stokai.

REKLAMA

Trumpai buvo aptarta ir laukianti Lietuvos jaunimo rinktinių vasara. Visa trijulė sutarė, kad medaliai šiuose turnyruose nėra itin svarbūs ir smagiau tiesiog stebėti individualius talentų šau bei laukti jų tai perkeliant į aukščiausią lygį.  


24 komentarai
Naujausi komentarai (24)
Geriausiai ivertinti (24)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti