„Penktas kėlinys“: „Juventus“ šansas žaisti Europos taurėje, „Ryto“ reikalai ir „Žalgirio“ žaidimas (36)

Rugsėjo 15 d., 12:35
„Juventus“ gali atsidurti Europos taurės turnyre (www.kavolelis.lt)
„Juventus“ gali atsidurti Europos taurės turnyre (www.kavolelis.lt)
Šaltinis: Krepsinis.net

„Penktojo kėlinio“ laidoje šią savaitę Krepsinis.net vyr. redaktorius Edgaras Pulkovskis, portalo žurnalistas Tautvydas Kubilius ir TV3 sporto žinių veidas Vilius Stalgaitis aptarė Utenos „Juventus“ galimybes žaisti Europos taurėje, Vilniaus „Ryto“ reikalus ir Kauno „Žalgirio“ pasirodymą turnyre savaitgalį.

Pirmoji tema – „Juventus“ šansai sužaisti Europos taurėje. Krepsinis.net žiniomis, iš turnyro greičiausiai trauksis du klubai, tarp kurių – Rišono Leziono „Maccabi“, kadangi Izraelyje yra labai prasta situacija dėl koronaviruso.

„Turnyro vadovai pasiteiravo, ar uteniškiai norėtų žaisti. „Juventus“ viską paskaičiavo ir pasakė, kad jie norėtų žaisti turnyre, jeigu tik pakvies. Žinoma, kad Eurolygos organizacija kreipėsi ne tik į „Juventus“ klubą“, – sakė E.Pulkovskis.

REKLAMA

„Pritrenkė šita naujiena. Neseniai Skersis sakė, kad Europos taurėje norėtų sudalyvauti. Dabar atsirado šanselis ir pavyzdiniam klubui tikrai būtų gerai pasinaudoti tokia galimybe, kas būtų tikrai įspūdinga“, – mano V.Stalgaitis.

„Nemanau, kad būtų patrankų mėsa Europos taurėje. Sudėtis yra pajėgi. Pakovoti dėl vietos kitame etape tikrai galėtų. Viskas įmanoma“, – teigė T.Kubilius.  

Antroje temoje buvo aptarta Alytaus „Dzūkijos“ komandos situacija.

„Jeigu neįsigys aukštaūgių, penktadienį prieš „Neptūną“ matysime „Rockets“ variantą, kai centru žais Jomantas. Kas matė dzūkų pasirodymą, sakė, jog sudėtis yra tragiška. Niekas nenori žaisti „Dzūkijoje“. Atrodo, kad dabar net neišnaudotas minimalus biudžetas ir šiuo metu už šią ekipą geriau atrodo „Jonava“ ar „Sūduva-Mantinga“, – sakė E.Pulkovskis.

REKLAMA

„Ten yra toksiška aplinka. Sklinda gandai, kad Chomičiaus vyr. trenerio pozicija koreliuoja su Seimo rinkimais. Kaip taip gali būti? To miesto komanda yra kažkoks nesusipratimas“, – pridūrė V.Stalgaitis.  

Trečioji tema – „Ryto“ rotacija ir Sauliaus Kulviečio situacija. Krepsinis.net žiniomis, aukštaūgis negalės žaisti apie mėnesį ir viskas linksta link to, jog vilniečiai susitars su žaidėju bei palauks šio pasveikstant.

„Naujausia informacija tokia, kad vakar įvyko susitikimas ir abi pusės ieškos kompromiso. Juolab, kad kontraktas yra dvejų metų. Kulvietis problemų su čiurnomis turi jau nuo „Juventus“ laikų. Neaišku, kaip seksis pritapti tam pačiam McCulloughui, kuris „Instagram“ piktinosi pusryčiais, todėl ėjo valgyti greito maisto restorane“, – sakė E.Pulkovskis.

„Tokie dalykai yra rimtas signalas, kai prieš atvažiuojant į Vilnių gerai priliuobė ir tai parodė socialiniuose tinkluose. Nemažai tikiuosi iš šio žaidėjo. Turėjome daug pozityvo dėl „Ryto“, bet dabar klaustukas su Kulviečiu ir McCulloughu verčia šiek tiek sunerimti“, – pastebėjo V.Stalgaitis.

„Įdomu, kiek laisvės suteiks Kairys ir kaip bus taikomasi su legionierių elgesiu. Dažniausiai garsėjo tuo, kad „jūs tik žaiskite“. Galbūt tikslas pateisina priemones“, – svarstė T.Kubilius.  

REKLAMA

„Būtų įdomu, jeigu „Rytas“ susitartų su Dulkiu. Tai komandai būtų tikrai naudingas ėjimas“, – teigė V.Stalgaitis.

Paskutinėje temoje – „Žalgirio“ pasirodymas turnyre Kaune. Daugiausiai buvo kalbėta apie vyr. trenerio Martino Schillerio vadovavimą.

„Aukščiausio lygio specialistai kanda į gerklę žaidėjams už tai, ką jie padaro netinkamai vienos atakos metu. Mes matėme, kad Vasturia klydo gynyboje antrą mačą iš eilės ir po tokių klaidų treneris tik paplojo. Matėme, kad Rodriguezas buvo praleistas į savo stipriąją ranką ir jį dengiantis žaidėjas nė kiek negavo spragilų. Man amerikietiškas pozityvumas tikrai kliūva. Man labai gaila Mareko. Suprantu, kad tai buvo Eurolygos rotacija, bet man gaila Blaževičiaus. Ir čia turbūt nėra Schillerio problema. Dar vasarą sakiau, kad Marekui geriau būtų buvę likti „Ryte“ ir pasilieku su šia nuomone“, – dėstė V.Stalgaitis.

„Esu liberalesnės nuomonės apie Schillerį. Manęs nenudžiugino pasirodymas prieš Milano klubą, bet reikia palikti laiko. Man patiko, kaip pasirengę dauguma žaidėjų. Lauvergne‘as, Jokubaitis ir Walkupas tikrai viršijo lūkesčius. Kodėl negalima buvo pabandyti Dimšos rotacijoje? Galima buvo registruoti 15 žaidėjų ir leisti pažeisti Blaževičiui kelias minutes. Tikiuosi, kad „Žalgiris“ dar nebandė analizuoti varžovų ir tik bandė žaisti savo žaidimą“, – vylėsi T.Kubilius.

„Daug kalbama apie side gynybą, bet daug kitų sistemų ir netinka. Keistis ginamaisiais nėra tam reikalingų žaidėjų. Dažniausiai tai nepasiteisino, kiek matėme. Rubito kojos atrodo labai sunkios ir neaišku, ar jis atrodys kitaip. Hayesas 0/9 tritaškiai. Iki tol per draugiškas gerai pataikė, bet atėjo rungtynės su kameromis ir žiūrovais, jis nebepataikė. Turbūt, kad pagrindinė problema yra psichologija, o tai pataisyti nėra lengva. Buvo komentaruose kritikos, kad Schilleris su trenerių štabu ilgai bendrauja ties aikštės viduriu. Vis dėlto tai nėra labai blogai, nes žaidėjai per tą laiką pasikalba tarpusavyje, o atėjęs treneris spėja pasakyti kelis akcentus., Svarbus dalykas, kad Milano ekipa jau atrodo įgijusi labai gerą formą, o tai dar labiau padidino komandų meistriškumų skirtumą“, – sakė E.Pulkovskis.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


36 komentarai
Naujausi komentarai (36)
Geriausiai ivertinti (36)
PRO komentarai (3)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti