„Penktas kėlinys“: Eurolygos finišas, abejonių keliantis LKL vasaros turnyras ir įtakingiausi krepšinio asmenys (3)

Gegužės 6 d., 11:24
Ar Eurolygos sezonas dar atsinaujins? (Krepsinis.net nuotr.)
Ar Eurolygos sezonas dar atsinaujins? (Krepsinis.net nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

„Penktojo kėlinio“ laidoje šį kartą buvo aptartos trys temos: Eurolygos sezono finišas, Lietuvos krepšinio lygos (LKL) organizuojamas 3x3 turnyras ir įtakingiausi Lietuvos krepšinio asmenys.

„Skeptiškai vertinu Eurolygos norus užbaigti sezoną – man jis yra pasibaigęs. Norėčiau, kad tas krepšinis būtų žaidžiamas ir nesvarbu, ar sudėtys būtų pajėgiausios bei kokios sportinės formos būtų krepšininkai. Norėčiau, bet nemanau, kad taip bus“, – sakė TV3 sporto žinių veidas Vilius Stalgaitis.

„Dėl turnyro Lietuvoje, manau, kad tai būtų per daug spaudimo valdžiai, kadangi artėja rinkimai. Žmonės priešiškai sutiktų žinią, kad atvyks daug žaidėjų ir baiminsis dėl galimo viruso protrūkio. Aišku, kokybės nebūtų krepšinio, bet dabar visi pasiilgę tos sporto šakos, todėl būtų įdomu žiūrėti ir daug kas į kokybę užmerktų akis“, – teigė Krepsinis.net žurnalistas Tautvydas Kubilius.

REKLAMA

„Skrydžiai bus atnaujinti ir bet kuris žmogus neva gali tapti grėsme, tad nežiūrėčiau rimtai į tai, ką galvos kiti žmonės, kurie blaiviai nesuvokia pateikiamos informacijos. Atvykę krepšininkai bus izoliuoti ir gyvens rimtu viešbutis–arena–viešbutis. Amerikiečius atskraidinti irgi nebūtų neįtikėtina – užtekto vieno užsakomojo skrydžio iš, tarkime, Niujorko, kur visi susirenka į tą miestą ir Eurolygos lėktuvas skraidina tiesiai į aštuoneto organizatorės miestą“, – pasakojo Krepsinis.net vyr. redaktorius Edgaras Pulkovskis.

„Sezonas kai kur privalo baigtis dėl rėmėjų, nes jie nori rezultatų. Nėra rezultato – gali būti mažiau pinigų skirta kitam sezonui“, – pridūrė jis.

Antroje laidos dalyje aptartas Remigijaus Milašiaus ir Rolando Skaisgirio ruošiamas 3x3 turnyras, kuris būtų žaidžiamas vasarą.

REKLAMA

„Nesu didelis šio sporto mėgėjas. Man daug įdomiau būtų stebėti bet kokio krepšinį 5x5 salėje“, – rėžė T.Kubilius.

„Girdėjau, kad buvo pasipiktinimų, kodėl Milašius anksčiau laiko prasitarė žiniasklaidoje apie šį planuojamą turnyrą. Man labiausiai kliūna pasakymai apie tai, kad bus rėmimas, bus visiems įdomu ir viskas bus gražu. Nemanau, kad „Žalgirio“ ar „Ryto“ žaidėjus toks turnyras sudomins, o žiūrėti į „Dzūkijos“ ir „Pieno žvaigždžių“ atsarginių kovas man būtų neįdomu“, – sakė V.Stalgaitis.

„Man tas turnyras irgi atrodo miglotai. Nebus tai didelis prizinis fondas, nes LKL neturi pinigų net sumokėti už užimtas vietas, nors buvo sužaista jo daugiau nei pusę, tačiau klubai negauna nė cento, ką jau kalbėti apie bent jau 50 proc. Galvoju, kad reikia čia stengtis padėti klubams, o ne rengti tokius turnyrus, kurių populiarumas yra abejotinas“, – mano E.Pulkovskis.

Paskutinėje dalyje aptartas Krepsinis.net šią savaitę publikuotas įtakingiausių Lietuvos asmenybių sąrašas. T.Kubilius išskyrė kelis dešimtuke nebuvusius asmenis – Darių Gudelį, R.Skaisgirį, Tomą Pačėsą ir Sergejų Jovaitą. V.Stalgaitis krepšininkų tarpe mato Joną Valančiūną, kuris gali turėti nemažai įtakos.

REKLAMA

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


Gairės: lkl, eurolyga, milašius
3 komentarai
Naujausi komentarai (3)
Geriausiai ivertinti (3)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti