„Penktas kėlinys“: E.Bendžius rinktinėje, D.Motiejūno ir A.Gudaičio klaustukai bei senbuvių likimas (59)

Vasario 27 d., 09:00
Šaltinis: Krepsinis.net

Paskutinę žiemos savaitę laidoje „Penktas kėlinys“ kalbėta apie Lietuvos rinktinės pasirodymą pirmajame Europos čempionato atrankos „lange“ ir aptartas būsimas Kauno „Žalgirio“ mačas su Milano „AX Armani“.

„Vertinu „langą“ ne taip, kad galima kažkokias rimtas padaryti išvadas, o galima ieškoti vienadienių pasekmių. Motiejūnas atrodė pakankamai prastai, Maskoliūnas prieš mačą su belgais pasisakė ir žaidėjai tai perskaitė. Treneris pats pripažino, kad padarė klaidą. Vaizdas niūrus, bet pamatėme daug įdomių dalykų, kuriuos galime aptarti“, – sakė TV3 sporto žinių veidas Vilius Stalgaitis.

„Motiejūnas atrodė labai prastai. Sakėme, kad pažiūrėsime, ar jis gali žaisti „ketvirtu numeriu“, tai atsakymas yra aiškus – negali. Ir centru geriau už jį atrodė Birutis. Vargu, ar D-Mo pasikėlė savo akcijas“, – kalbėjo Krepsinis.net žurnalistas Tautvydas Kubilius.

REKLAMA

„Apginsiu Motiejūną, kad tikrai jis nesėdėjo ant sofos, kaip kad kažkas pagalvojo dėl to, jog greitai užduso. Treniruotis individualiai ir žaisti kontaktinį krepšinį – du skirtingi dalykai. Esu kalbėjęs su keliais žaidėjais, kurie prie komandų prisijungė tik sezonui įsibėgėjus, jie sakė lygiai tą patį, kad po kelių minučių gaudavo „pompą“. Gynyboje Motiejūnas tikrai buvo didelis košmaras ir aš tikrai uždarau klausimą, kad sunkiuoju kraštu jis žaisti negali. Matau, kad Bendžius labiau tinka rinktinei“, – mano Krepsinis.net vyr. redaktorius Edgaras Pulkovskis.

„Kas žino, kaip tas sezonas susiklostys Gudaičiui, o kol kas jis tikrai nesiklosto. Čia atsiranda šansas Motiejūnui, bet vis dėlto dabar jo nematau rinktinėje“, – mano V.Stalgaitis.

„Aš šiuo atveju matau Birutį aukščiau Motiejūno. Yra dar žaidėjų, kurie atrodo tolygiai arba geriau už Donatą. Tas pats Gebenas“, – teigė T.Kubilius.

„Manau, kad nėra Motiejūnas toks blogas ir mes susidarome pernelyg ankstyvą įspūdį. Treneris sakė, kad jis parodė 50 proc. savo galimybių, kas yra tikrai realu. Puolime D-Mo turi didelį potencialą ir tikrai nereikėtų jo gretinti su Biručiu ar Gebenu“, – sakė E.Pulkovskis.

REKLAMA

 „Tikrai Bendžius yra realiausias kandidatas žaisti rinktinėje, kadangi tu negali vykti į atranką vien su „trečiais numeriais“, kurie gali žaisti sunkiojo krašto puolėjo vietoje kaip Mačiulis ar Kuzminskas. Manau, kad Bendžius labai praverstų išplečiant puolimą“, – teigė T.Kubilius.

„Galvoju, kad dabar labai išryškėjo skirtumai tarp Butkevičiaus ir Mačiulio. Pirmiausia, kad tai duodamas energijos kiekis. Butkevičius gali gauti didesnį vaidmenį rinktinėje ir duotų daugiau naudos nei Mačiulis. Vis dėlto Maskoliūnas dar suteiks galimybę veteranui atsisveikinti su nacionaline komanda šią vasarą“, – mano V.Stalgaitis.

„Manau, kad Mačiuliui ir Kalniečiui tai gali būti paskutinė vasara rinktinėje“, – teigė T.Kubilius.

„Aš nesutikčiau dėl Kalniečio, kadangi jis kitąmet tikrai galėtų sužaisti Europos čempionate, kur duotų tikrai didelę naudą, nes kūrėjų įžaidėjų mums trūksta. Lekavičius yra atlikėjas, Jokubaitis dar yra labai jaunas, todėl Kalniečio 20 minučių tikrai matyčiau“, – sakė E.Pulkovskis.

Paskutinėje laidos dalyje aptartas būsimas Eurolygos mačas tarp Kauno „Žalgirio“ ir Milano „AX Armani“.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


59 komentarai
Naujausi komentarai (59)
Geriausiai ivertinti (59)
PRO komentarai (12)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti