„Pelicans“ džiaugėsi pergale, prie kurios prisidėjo pagaliau sužibėjęs italas (1)

Sausio 14 d., 07:36
L.Ballas solidžiai žaidė pratęsimo metu (Scanpix nuotr.)

Vis geriau savo poziciją Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijoje gerina Naujojo Orleano „Pelicans“ (15/26) klubas.

Nukraujavę „pelikanai“ išvykoje po pratęsimo 117:110 (32:23, 31:29, 26:25, 13:25, 15:8) palaužė Detroito „Pistons“ (14/27) ekipą.

Ketvirtame kėlinyje svečiai pirmavo net 93:77, tačiau vėliau įkrito į duobę ir paskutinę ketvirčio minutę praleido Derricko Rose'o dvitaškį. Paskutinę kėlinio sekundę tas pats D.Rose'as galėjo išplėšti pergalę, bet gynėjo metimas buvo netaiklus.

Pratęsimo metu iniciatyvą perėmė „Pelicans“ klubas ir labai svariai prie to prisidėjo Lonzo Ballas, pataikęs svarbų tritaškį. Dar kelis taškus pridėjo Nicolo Melli.

Būtent šis pastaruoju metu labai nedaug žaidžiantis italas sužaidė labai geras rungtynes – per 37 minutes surinko 20 taškų bei atkovojo 3 kamuolius.

Svečiams šiame mače nepadėjo J.J.Redickas, Brandonas Ingramas, Jrue Holiday'us ir Derrickas Favorsas, be to, taip pat laukiama Ziono Williamsono debiuto.

„Pistons“: Derrickas Rose'as 23 (8 rez. perd.), Christianas Woodas 18 (9 atk. kam.), Sekou Doumbouya 16 (8 atk. kam.), Sviatoslavas Michailiukas 13 (3/6 tritaškiai).

„Pelicans“: Jahlilas Okaforas 25 (14 atk. kam.), Nicolo Melli 20, Lonzo Ballas 17 (3/9 tritaškiai, 12 atk. kam., 9 rez. perd., 7 kl.), E'Twaunas Moore'as 16 (7 atk. kam.).