Pasakiškai startavę „Lakers“ krito lemiamą metimą prašovus L.Jamesui (15)

Sausio 19 d., 08:05
S.Curry tapo rungtynių herojumi (Scanpix nuotr.)

Nelauktą nesėkmę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Los Andželo „Lakers“ (11/4) ekipa, savo aikštėje 113:115 (34:22, 30:26, 28:33, 21:34) nusileidusi San Fransisko „Golden State Warriors“ (7/6) klubui.

„Lakers“ žymiai geriau pradėjo rungtynes ir jau pirmajame kėlinyje varžovus mindė 33:14, tačiau užmigo ant laurų ir leido intrigai sugrįžti į rungtynes.

„Warriors“ rezultatą pirmą kartą persvėrė likus žaisti 3 minutes, po Draymondo Greeno taškų – 110:108. Dar vienas taiklus jo metimas buvo atsakytas Anthony Daviso dėjimu, o Stephenas Curry pasižymėjo iš toli – 115:110. „Lakers“ dar priartėjo baudų metimais, tačiau pergalę atnešti galėjęs LeBrono Jameso tritaškis su sirena skriejo pro šalį.

Rungtynės buvo afišuojamos kaip keturis kartus finaluose susidūrusių L.Jameso ir Stepheno Curry dvikova. „Warriors“ gynėjas savo ekipoje išties buvo ryškiausias – 36 minutės, 26 taškai (5/10 dvitaškių, 3/12 tritaškių, 7/7 baudų metimų), atkovotas ir perimtas kamuolys, 7 rezultatyvūs perdavimai, 4 klaidos bei 2 pražangos.

Tuo tarpu L.Jamesas rezultatyviausio žaidėjo vaidmenį atidavė Dennisui Schroderiui. „Lakers“ lyderiai apskritai strigo puolime – L.Jamesas su A.Davisu kartu pataikė vos 12 iš 32 metimų „iš žaidimo“ (38 procentų taiklumas).

Los Andželo ekipos neišgelbėjo dominavimas po krepšiais – kova dėl kamuolių buvo laimėta net 50:32.

„Warriors“: Stephenas Curry 26 (7 rez. perd., 3/12 tritaškių), Kelly Oubre 23 (2/8 tritaškių), Ericas Paschallas 19 (8/10 dvitaškių), Andrew Wigginsas 18, Draymondas Greenas (8 atk. kam., 9 rez. perd.) ir Kevonas Looney (6 atk. kam.) po 7.

„Lakers“: Dennisas Schroderis 25 (1/5 tritaškių), LeBronas Jamesas 19 (2/7 tritaškių, 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Montrezlas Harrellas (7/8 dvitaškių) ir Anthony Davisas (17 atk. kam., 7 rez. perd.) po 17, Kyle‘as Kuzma 15 (10 atk. kam.).