Pagaliau įsibėgėjo – R.Westbrookas trigubu dubliu nukalė septintąją pergalę paeiliui (1)

Balandžio 24 d., 07:28
R.Westbrookas vėl surinko trigubą dublį (Scanpix nuotr.)

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezono pradžioje strigę Vašingtono „Wizards“ (26/33) pagaliau įsibėgėjo ir iškovojo septintąją pergalę paeiliui, išvykoje 129:109 (36:35, 34:33, 30:22, 29:19) nugalėdami Oklahomos „Thunder“ (20/40).

„Thunder“ atsilaikė pirmojoje rungtynių pusėje (68:70), tačiau antrąją pralaimėjo net 41:59 ir realiai į pergalę nebesikėsino.

Russellas Westbrookas žibėjo puikiai pažįstamoje arenoje, kurią antraisiais namais vadino daugiau nei dešimtmetį. „Thunder“ marškinėlius gynėjas vilkėjo 2008–2019 metais ir ilgai buvo vienas lojaliausių lygos žaidėjų.

Vašingtono klube atsidūręs gynėjas šį kartą per37 minutes pelnė 37 taškus (11/19 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 6/7 baudų metimų), atkovojo 11 kamuolių, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, 3 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.

Trigubo dublio vidurkį išlaikantis R.Westbrookas vien balandį tokią statistikos eilutę surinko vienuolika kartų.

Geriausias savo rungtynes nuo persikėlimo už Atlanto sužaidė Maskvos srities „Chimki“ pasižymėjęs Anthony Gillas, buvęs arti dvigubo dublio – 9 taškai ir 10 atkovotų kamuolių. Iki šiol retai aikštėje pasirodęs puolėjas per visą sezoną buvo surinkęs 10 taškų.

Tuo tarpu „Thunder“ gretose rungtynės nesusiklostė pagrindiniam vidurio puolėjui, kuris vos per 7 minutes surinko 4 pražangas (ketvirtoji – techninė) ir po ilgosios pertraukos aikštėje nepasirodė.

Oklahomos ekipa patyrė jau tryliktąjį pralaimėjimą paeiliui, o tritaškius varžovams mesti leido net 56 procentų taiklumu (18/32).

„Wizards“: Russellas Westbrookas 37 (11 atk. kam., 11 rez. perd.), Bradley Bealas 33 (4/6 tritaškių, 6 atk. kam., 7 klaidos), Raulis Neto 15 (5 rez. perd.), Davis Bertanis 12 (4/7 tritaškių), Anthony Gillas 9 (10 atk. kam.).

„Thunder“: Dariusas Bazley (6 atk. kam., 5 per. kam., 3/5 tritaškių) ir Theo Maledonas (8 rez. perd., 4/6 tritaškių) po 20, Luguentzas Dortas (8 atk. kam., 1/7 tritaškių) ir Isaiah Roby (8 atk. kam.) po 18, Aleksejus Pokuševskis 8 (3/10 metimų).