„Pacers“ ekipoje ryškiausiu buvęs D.Sabonis nuo nesėkmės neišgelbėjo (14) FOTOGALERIJA, visi rezultatai

Vasario 27 d., 07:13
D.Sabonio indėlio laimėti neužteko (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) kluptelėjo Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (15/16), kuri svečiuose 112:118 (31:32, 29:29, 24:31, 28:26) nusileido Bostono „Celtics“ (16/17) klubui.

„Celtics“ nuo antrojo kėlinio pabaigos ėmė iniciatyvą į savo rankas ir ėmė neženkliai pirmauti. Skirtumas ilgą laiką buvo trapus ir panaikinamas, o likus 8 minutėms „Pacers“ atsiliko tik minimaliai (97:98), tačiau geresnė varžovų atkarpėlė artino juos prie pergalės – 110:101.

Likus pusantros minutės D.Sabonis dar pataikė reikalingą metimą (109:112), vėliau – tritaškį, bet išliko tas pats 3 taškų skirtumas, o pergalę Bostonui įtvirtino Kemba Walkeris ir Robertas Williamsas.

D.Sabonis per 37 minutes pelnė 24 taškus (6/9 dvit., 1/3 trit., 9/10 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus klydo, 4 – prasižengė.

Varžovų gretose sezono mačą žaidė Kemba Walkeris, kuris pelnė 32 taškus.

„Celtics“: Kemba Walkeris 32 (6 rez. perd.), Danielis Theisas 17, Jaylenas Brownas 15, Robertas Williamsas (11 atk. kam.) ir Jeffas Teague – po 14.

„Pacers“: Domantas Sabonis 24, Justinas Holiday’us 19 (5/9 trit.), Mylesas Turneris 17 (10 atk. kam.), Aaronas Holiday’us 15, Malcolmas Brogdonas 12.