Pirėjo „Olympiacos“

P.Siakamo vedami čempionai laimėjo neutralizavę D.Lillardą

Lapkričio 14 d., 07:59
P.Siakamas tampa tikra žvaigžde (Scanpix nuotr.)

Dar vieną pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo titulą ginanti Toronto „Raptors“ (8/3) ekipa, išvykoje 114:106 (23:30, 31:23, 33:25, 27:28) nugalėjusi Portlando „Trail Blazers“ (4/8).

„Trail Blazers“ sėkmingiau pradėjo mačą ir ilgą laiką pirmavo, o sužaidus keturias minutes ketvirtajame kėlinyje rezultatas dar buvo lygus (94:94), tačiau tada darbo ėmėsi „Raptors“ lyderiai.

Pascalio Siakamo ir Fredo VanVleeto įkvėptas spurtas 14:0 paliko šeimininkams vos pustrečios minutės išlipti iš duobės, o to šie padaryti nesugebėjo.

Nuo pat Plėtojimosi lygos „Raptors“ sistemoje auginti P.Siakamas ir F.VanVleetas šiame mače buvo tiesiog nuostabūs. Jie žibėjo ne tik lemiamu metu, per visą mačą kartu pelnydami net 66 taškus.

Tuo tapu itin prastai sezoną pradėjusioje Portlando ekipoje atpirkimo ožiu šį kartą tapo Damianas Lillardas. Prieš mačą antru rezultatyviausiu lygos krepšininku buvęs gynėjas pelnė vos 9 taškus (0/5 dvitaškių, 2/7 tritaškių) bei tokį pasirodymą kiek kompensavo tik dešimčia rezultatyvių perdavimų.

„Nesame ten, kur norime būti. Pralaimėjimai „Warriors“ ir „Kings“ mums daug kainavo psichologine prasme. Pralaimėjome daug apylygių rungtynių ir šiuo metu dar esame ieškojimų kelyje“, – problemas vardino klubo strategas Terry Stottsas.

„Raptors“: Pascalis Siakamas 36 (6 atk. kam., 4/7 tritaškių), Fredas VanVleetas 30 (7 rez. perd.), Rondae‘us Hollisas-Jeffersonas 16 (11 atk. kam.), Terence‘as Davisas 15 (6 atk. kam.), Marcas Gasolis 9 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 4 blokai, 0/5 dvitaškių).

„Trail Blazers“: Rodney Hoodas 25 (5/10 tritaškių), C.J.McCollumas 19 (6 atk. kam.), Anfernee Simonsas 17 (3/8 tritaškių), Hassanas Whiteside‘as 12 (9 atk. kam.), Mario Hezonja 10 (6 atk. kam.), Damianas Lillardas 9 (10 rez. perd., 2/12 metimų).