P.Murausko tempiami žalgiriečiai nusileido ASVEL jaunimui (4)

Birželio 5 d., 14:56
P.Murauskas siautė lemiamu metu (BNS nuotr.)

Jaunimo Eurolygos finalinio etapo A grupėje be pergalių finišavo Kauno „Žalgirio“ (0/3) aštuoniolikmečiai.

Lietuviai paskutiniajame susitikime 82:84 (23:23, 15:13, 17:28, 27:20) nusileido Pierre‘o Parkerio treniruojamiems Vilerbano ASVEL (2/1) aštuoniolikmečiams.

Trečiajame kėlinyje po Ugniaus Jaruševičiaus dvitaškio žalgiriečiai atitrūko 52:45, tačiau tuomet krito į gilią duobę, praleido spurtą 3:19 ir atsiliko 55:64.

„Žalgiriui“ grįžtant į rungtynes iniciatyvos ėmėsi Paulius Murauskas, vien ketvirtajame kėlinyje surinkęs 19 taškų ir greitu tritaškiu suteikęs šansą mačo pabaigoje – 80:83. Prancūzų klaida atidavė lietuviams kamuolį likus žaisti 16 sekundžių.

Titas Sargiūnas pelnė du greitus taškus, o Romainas Parmentelotas atsakė vienu taikliu baudos metimu (82:84). Radvilas Kneižys nepataikė iš toli, bet likus žaisti 0,4 sekundės kamuolys atiteko žalgiriečiams, tačiau paskutinis P.Murausko metimas tikslo nepasiekė.

Metais už varžovus jaunesnis P.Murauskas per 27 minutes pelnė 27 taškus (9/13 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 3/3 baudų metimų), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo, kartą prasižengė ir surinko 31 naudingumo balą.

Finalą pasieks tik A grupės nugalėtojai, o žalgiriečiai šansų tam neturėjo dar prieš šį mačą. Jei paskutiniame grupės mače laimės Madrido „Real“ (2/0) jaunimas, finale žais jie, 29 arba daugiau taškų pergalė atneštų šansą Belgrado „Crvena Zvezda“ (1/1) ekipai, o tarpinis rezultatas būtų palankus ASVEL.

„Žalgiris“: Paulius Murauskas 27 (6 atk. kam.), Kajus Kublickas 11 (5 rez. perd.), Liutauras Lelevičius 9 (4 atk. kam.), Dovydas Butka ir Titas Sargiūnas (5 klaidos, 4 rez. perd.) po 7.

ASVEL: Kenny Kasiama 23 (5 atk. kam., 8/14 dvitaškių), Kymany Houinsou 16 (12 atk. kam., 7 rez. perd., 5 klaidos), Killianas Malwaya 11 (4/7 dvitaškių), Noah Manet 9, Francois Wibaut 8.

Bružo ir Pulkovskio podkastas: atsakymai į klausimus. Spausk ir žiūrėk >>