P.Motiejūnas: apie P.Garino situaciją, pinigų paiešką, P.Jankūną vadovybėje ir M.Blaževičiaus pasirodymą aikštelėje (54) interviu

Lapkričio 6 d., 22:08
P.Motiejūnas atsakė į gerbėjų klausimus (BNS nuotr.)
P.Motiejūnas atsakė į gerbėjų klausimus (BNS nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Kauno „Žalgirio“ komandos direktorius Paulius Motiejūnas penktadienį po rungtynių su Madrido „Real“ ekipa atsakė į gerbėjų klausimus.

Klausimus jam galėjo užduoti gerbėjai, kurie susimokėjo 10 eurų už bilietą ir dalyvavo virtualiame mačo stebėjime. Šiame renginyje dalyvavo ir Krepsinis.net vyr. redaktorius, o jo įspūdžius apie viską skaitykite straipsnyje šeštadienį ryte.

P.Motiejūnas teigė, kad „Žalgiris“ ieško išeičių, kaip surasti pinigų netekus galimybių užsidirbti iš parduodamų bilietų. Taip pat klubo vadovas atskleidė, kad Patricio Garino ant parketo tikrai nepasirodys po dviejų mėnesių, o pati pesimistiškiausia prognozė – net 7 mėnesiai. Priminsime, kad menisko operacija argentiniečiui buvo atlikta spalio pirmąją savaitę.

– Koks parduotų virtualių bilietų skaičius būtų pateisinęs lūkesčius?

REKLAMA

– Manau, kad pateisino ir viršijo lūkesčius – pardavėme visą tūkstantį, kokį tik sau galėjome leisti. Aikštelėje blynas prisvilo, bet virtualioje erdvėje – neprisvilęs.

– Ar tęsite virtualias transliacijas toliau?

– Žinoma. Smagu jausti sirgalių palaikymą ir virtualiai. Tai mus įkvepia. Žinau, kad ir žaidėjai klausinėjo prieš mačą, kiek pardavėme, kaip sekėsi. Negalime gyvai palaikyti komandos, bet darysime tai virtualiai.

– Koks planas dėl P.Garino?

– Planas yra gydyti. Jis daro reabilitaciją, bet greitai jo neturėsime. Reikia, kad atsigautų ir tada bandys žaisti. Buvo prognozė, kad 2–7 mėnesiai. Tikrai nebus 2 mėnesiai, bet tikimės, jog nebus ir 7 mėnesiai.

– Kokioje pozicijoje „Žalgiryje“ matytumėte P.Jankūną?

– Klausiau Jankūno, ar jo pareiškimas reiškia, jog reikia jam ieškoti darbo. Sakė, kad dar ne. Kalbėsime po sezono, nes dabar jam ne tas galvoje. Svarbu, kad pats žmogus žinotų, ko jis nori. Turime daug vietos, kur jį panaudoti. Tikrai suteiksime jam šansą.

– Kokie numatyti sprendimai, susiję su biudžeto subalansavimu, jeigu sezoną tektų tęsti be žiūrovų?

REKLAMA

– Kalbėsime. Kol kas laukiame Eurolygos žaidėjų asociacijos sprendimų. Reikia su ja kalbėti ir matysime, kur tai nuves. Dirbame ir su rėmėjais, bet nėra lengva, kadangi verslams irgi nėra lengva. Nenoriu visų kozirių atskleisti ir nėra tik vieno kelio.

– Ar bus daugiau naujovių?

– Taip, bus tikrai naujovių ir viskas procese. Čia buvo tik pirmas bandymas ir jis toks nedrąsus. Neįsivaizdavome, kiek parduosime tų virtualių bilietų. Visiems prašau pasakyti, kas patiko ir nepatiko – tobulinsime.

– Kada M.Blaževičius gaus žaidimo minučių?

– Esu tikras, kad sekmadienį jis pasirodys aikštelėje. Žmogus atėjo iš kito pasiruošimo, kito lygio, dabar dirba su aukštesnio lygio žaidėjais. Stebime jo situaciją. Dabar žais LKL, o sezonas ilgas ir dabar tik lapkritis. Norime jį pamatyti aikštelėje ir ateis jo laikas.

– Ar neteks atsisakyti vieno ar kelių žaidėjų?

– Kol kas apie tai negalvojame ir ieškome kitų išeičių. Nesakau „ne“, nes tai yra kraštutinis atvejis. Šiuo metu nesinori silpninti komandos.

– Kokį lietuvį matote „Žalgiryje“ vietoje P.Jankūno?

REKLAMA

– Geras klausimas. Nelabai kol kas matau. Vasarą baigsis sutartis su Lekavičiumi, o jeigu Grigonis taip žais, jį išlaikyti irgi bus labai sudėtinga. Bus reikalų su lietuviais, todėl turime patys auginti žaidėjus.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


54 komentarai
Naujausi komentarai (54)
Geriausiai ivertinti (54)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti